Media Narodowe wkraczają na polską platformę społecznościową. “Ruch większy niż z Twittera”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wpis na portalu Albicla.

Wpis na portalu Albicla. / Fot. Albicla.com

Media Narodowe pojawiły się na polskim portalu społecznościowym Albicla. To kolejny, alternatywny wobec głównych, serwis społecznościowy, na którym pojawiają się materiały naszego portalu.

Oficjalne konto Mediów Narodowych na portalu Albicla jest dostępne pod tym linkiem. Obecnie z tego serwisu społecznościowego korzysta 74 tys. użytkowników. Prezes zarządzającej Albiclą spółki Słowo Niezależne, Tomasz Sakiewicz, liczy, że ta liczba będzie szybko rosnąć.

Trzeba przyznać, że są to bardzo aktywni użytkownicy. Zakładaliśmy, że do połowy roku dojdziemy maksymalnie do 100 tysięcy, więc trzy czwarte zakładanego planu już wykonaliśmy. Myślę, że do końca czerwca będzie około 80 tys. użytkowników. To zadowalający poziom

– powiedział Sakiewicz w wypowiedzi dla portalu WirtualneMedia.pl.

Według zapowiedzi, „w ciągu miesiąca-dwóch” Albicla ma zyskać nową odsłonę.

W tej chwili ruch z Albicli jest większy niż z Twittera, jeśli chodzi o nasze portale. Są to bardzo aktywni ludzie, także jeśli chodzi o szerowanie treści. Użytkownicy bardzo aktywnie przenoszą informacje z naszego serwisu na Facebooka i Twittera, to są już wielomilionowe zasięgi

– stwierdził Sakiewicz.

Już od jakiegoś czasu na portalu Albicla swoje konta mają m.in. sekretarz redakcji portalu Media Narodowe – Paweł Kubala – czy publicysta Mediów Narodowych – Jan Bodakowski.

albicla.com, wirtualnemedia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY