Minister edukacji “nie ma wątpliwości”: Tylko szczepionkami można uratować przyszły rok szkolny!

Dodano   7  
  Loading
Dziewczynka w wieku szkolnym

Dziewczynka w wieku szkolnym / fot. theconversation.com

Przemysław Czarnek, minister edukacji, przekonywał w "Sygnałach Dnia" iż tylko szczepionkami można uratować przyszły rok szkolny.

Minister edukacji, Przemysław Czarnek stwierdził, że przyszły rok szkolny można będzie rozpocząć w pełni stacjonarnie. Aktualnie bowiem, nic nie stoi na przeszkodzie “powrotowi do szkoły”. Czarnek przedstawił wizję najbliższej przyszłości wyjątkowo optymistycznie. Podkreślił jednak, że tylko szczepionkami można uratować przyszły rok szkolny.

Nic nie wskazuje na to, żebyśmy byli zaskoczeniu wariantem Delta

– stwierdził Czarnek

Tylko szczepionkami można uratować rok szkolny

Indyjska mutacja koronawirusa budzi aktualnie największy niepokój. Przyczyniła się ona do gwałtownego wzrostu zakażeń na Wyspach Brytyjskich. Zdaniem naukowców, wariant Delta ma nawet 5-krotnie wyższy odsetek pozytywnych testów na COVID-19 w grupie dzieci w wieku 5-12 lat. Niektóre prognozy wskazują, że to nowa mutacja będzie odpowiedzialna za czwartą falę pandemii. Minister Czarnek jest jednak przekonany, że da się jej skutecznie zapobiec. Polityk “nie ma wątpliwości”, że to właśnie szczepionkami można uratować przyszły rok szkolny.

Nie ma cienia wątpliwości, że im więcej będzie szczepień, tym mniejsze prawdopodobieństwo zagrożeń od września

– przekonywał minister

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Pandemia głupoty
Gość
Pandemia głupoty
22 czerwca 2021 11:17

Proszę sobie zaaplikować te “szczepionki” i odczepić się od dzieci, skorumpowani zwyrodnialcy.

zdzicho
Gość
zdzicho
22 czerwca 2021 11:24

Deltę “wynaleziono” wyłącznie po to, żeby zagnać dzieci do szczepień. Po co szczepić dzieci jeśli w ogóle nie chorują a tylko żyjąc nabierają naturalnej odporności? Bo cel szczepień dzieci jest zgoła inny. Aluminium i rtęć zawarta w zajzajerze uszkadza ich komórki mózgowe czego skutek obserwujemy w USA, gdzie zdebilenie jest już powszechne, a umieralność noworodków najwyższa w krajach “rozwiniętych”. W Stanach są już miliony upośledzonych na umyśle ludzi – https://www.cda.pl/video/51470287a i https://www.cda.pl/video/74922190e. Widać to po rozwoju sytuacji politycznej i regresie i tak już niskiego poziomu oświaty, z czego oni nawet nie zdają sobie sprawy.

J90
Gość
J90
22 czerwca 2021 17:42

Gangster jebany

Krzysztof
Gość
Krzysztof
21 sierpnia 2021 13:00

Normalnie wszystko się we mnie buntuje, jak czytam brednie tych zbrodniarzy, będą teraz mordować dzieci, niszczyć przyszłe pokolenia, których nie będzie, bo zaszczepione dzieci w przyszłości w najlepszym razie będą bezpłodne, musi być na to kara

Erwin
Gość
Erwin
24 sierpnia 2021 22:17

SKURWYSYNIE Niedzielski – ODWAL sie ty i twoi mocodawcy od polskich dzieci. Szczep slupy telefoniczne jesli masz norme do wykonania. Bo my tez cie mozemy zaszczepic ale ze w inny sposob. Nie przeciagaj struny !!

Albert
Gość
Albert
24 sierpnia 2021 22:30

Niedzielski – zobacz co w Kenii zrobily szczepionki przeciw rakowi szyjki macicy aplikowane mlodym nastolatkom. Teraz jako dwudiestoparolatki prawie wszystkie sa BEZPLODNE. Te “szczepionki” oferowal paranoik i hochstapler Bill Gates. I ty zaklamany BYDLAKU chcesz teraz podobnym SWINSTWEM traktowac polskie dziewczynki. Jak ty masz w ogole czelnosc pokazywac ten swoj zaklamany RYJ przed kamerami ? Po co wy pisiarze w ogole dajecie 500+ zeby potem zatruwac nasze dzieci ? Chyba tylko dla efektu propagandowego zeby utrzymac sie przy korycie.

54sarian
Gość
54sarian
26 sierpnia 2021 04:43

Pan doktor KK przecież wynalazł lekarstwo na COVID wystarczy głowę popiołem z krowich placków posypać jak Senacki Kopertmen na wczasach a wirus się nie ima. Lekarstwo! Dlaczego zamiast wywaru Gargamela utrudnia się dostęp do amantydyny.

POLECAMY