Absurd goni absurd! Kierowca przejechał po tęczowym przejściu dla pieszych. Został oskarżony o nienawiść

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kierowca na tęczowym przejściu dla pieszych

Kierowca na tęczowym przejściu dla pieszych / Fot. YouTube/ screen

Kierowca z Florydy został oskarżony o popełnienie przestępstwa po tym, jak przejechał po tęczowym przejściu dla pieszych.

Kierowca pickupa, który brał udział w wiecu Trumpa, został oskarżony o celowe uszkodzenie symbolu LGBT. 20-letni Alexander Jerich z hrabstwa Palm Beach przejechał bowiem po tęczowym przejściu dla pieszych. Zdaniem ruchu LGBT+, mężczyzna “zbezcześcił” flagę namalowaną na ziemi.

Aktywiści LGBT+ uważają, że Jerich “celowo wypalił” ślady na ulicy w zeszły poniedziałek. Według lokalnego WPTV 5, biała ciężarówka Chevy, prowadzona w tym czasie przez Jericha, przejechała przez skrzyżowanie około godziny 8 wieczorem. Kierowca spalił gumę na samym środku skrzyżowania, zostawiając czarne ślady poślizgu na przejściu dla pieszych. Mężczyzna zgłosił się do policji w Delray Beach w czwartek i został umieszczony w głównym więzieniu hrabstwa Palm Beach.

Kierowca, który przejechał po tęczowym przejściu dla pieszych, został zwolniony za kaucją. Mężczyzna musiał uiścić 1000 dolarów kary. Został oskarżony o przestępstwo kryminalne, lekkomyślną jazdę i uprzedzenia, co czyni przestępstwo “przestępstwem trzeciego stopnia”. Rada Praw Człowieka hrabstwa Palm Beach poprosiła o dodatkowe oskarżenie dla kierowcy. Jej zdaniem, mężczyzna musi odpowiedzieć za “znieważenie obrazu, który namalowano na chodniku ku czci 49 ofiar”. Tęcza na drodze miała upamiętnić ofiary strzelaniny w klubie nocnym Pulse sprzed 5 lat.

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY