Absurd goni absurd! Kierowca przejechał po tęczowym przejściu dla pieszych. Został oskarżony o nienawiść

Dodano   4
  Loading
Kierowca na tęczowym przejściu dla pieszych

Kierowca na tęczowym przejściu dla pieszych / Fot. YouTube/ screen

Kierowca z Florydy został oskarżony o popełnienie przestępstwa po tym, jak przejechał po tęczowym przejściu dla pieszych.

Kierowca pickupa, który brał udział w wiecu Trumpa, został oskarżony o celowe uszkodzenie symbolu LGBT. 20-letni Alexander Jerich z hrabstwa Palm Beach przejechał bowiem po tęczowym przejściu dla pieszych. Zdaniem ruchu LGBT+, mężczyzna “zbezcześcił” flagę namalowaną na ziemi.

Aktywiści LGBT+ uważają, że Jerich “celowo wypalił” ślady na ulicy w zeszły poniedziałek. Według lokalnego WPTV 5, biała ciężarówka Chevy, prowadzona w tym czasie przez Jericha, przejechała przez skrzyżowanie około godziny 8 wieczorem. Kierowca spalił gumę na samym środku skrzyżowania, zostawiając czarne ślady poślizgu na przejściu dla pieszych. Mężczyzna zgłosił się do policji w Delray Beach w czwartek i został umieszczony w głównym więzieniu hrabstwa Palm Beach.

Kierowca, który przejechał po tęczowym przejściu dla pieszych, został zwolniony za kaucją. Mężczyzna musiał uiścić 1000 dolarów kary. Został oskarżony o przestępstwo kryminalne, lekkomyślną jazdę i uprzedzenia, co czyni przestępstwo “przestępstwem trzeciego stopnia”. Rada Praw Człowieka hrabstwa Palm Beach poprosiła o dodatkowe oskarżenie dla kierowcy. Jej zdaniem, mężczyzna musi odpowiedzieć za “znieważenie obrazu, który namalowano na chodniku ku czci 49 ofiar”. Tęcza na drodze miała upamiętnić ofiary strzelaniny w klubie nocnym Pulse sprzed 5 lat.

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Jacek
Gość
Jacek
21 czerwca 2021 21:00

Totalitaryzm

Radosław
Gość
Radosław
22 czerwca 2021 13:57
Reply to  Jacek

Jeszcze nie, ale próbują to narzucić. Zobaczymy, jak zachowa się sąd.

Mag
Gość
Mag
22 czerwca 2021 16:03

Ślady czarne,blm

Leszek
Gość
Leszek
23 czerwca 2021 11:21

USA skręca na lewactwo to się zemści tam gdzie rządzi lewica tam będzie głód i totalitaryzm to czeka Amerykę

POLECAMY