Gej-kierownik prześladuje ratowników medycznych: “Składał mi propozycje seksualne”. Skandal w Ciechanowie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne.

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. Pexels

Według ujawnionych relacji, 5 mężczyzn i 2 kobiety miało zostać zwolnionych po tym, jak odrzucili seksualne oferty ze strony geja-kierownika. Chodzi o ratowników medycznych ze Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.

7 osób straciło w ubiegłym roku pracę w ciechanowskim szpitalu. Oficjalnymi powodami było m.in. zejście z dyżuru pół godziny przed czasem. Jednak jak ujawniają mediom zwolnieni pracownicy, w rzeczywistości podstawy były zupełnie inne.

Kierownik wiedział, że mam żonę i rodzinę. A mimo to składał mi propozycje seksualne, które odrzucałem

– przekazał jeden z byłych już ratowników medycznych Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Gej-kierownik ma nie tylko składać seksualne propozycje swoim podwładnym. Ma dochodzić także do autorytarnego traktowania. Ma on zachowywać się jak faktyczny szef placówki.

Ratownicy medyczni to bardzo solidarna grupa zawodowa. Natomiast dyskryminacja i prześladowanie w szpitalu w Ciechanowie stały się nie do wytrzymania nie tylko dla mnie, ale i dla innych. W sumie 7 osób odeszło w ubiegłym roku z pracy w tym szpitalu. A przecież każdy ratownik w czasie pandemii był w Polsce na wagę złota

– powiedział zwolniony z pracy mężczyzna.

Zobacz także: Szokujące słowa eksperta. Sousa umyślnie zignorował Słowację? “Mamy sztab iberyjski, szykowali się na Hiszpanię” [+WIDEO]

Jeden ze zwolnionych ratowników medycznych zdecydował się udzielić wywiadu w tej sprawie. Co ciekawe, już następnego dnia po wyrzuceniu z pracy prześladowany ratownik został przyjęty na etat w konkurencyjnej placówce. To pokazuje, na ile można wierzyć w oficjalne powody utraty przez niego pracy w Szpitalu Wojewódzkim.

Ani gej-kierownik, ani władze Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie nie chcieli skomentować sprawy. Co już zupełnie kuriozalne, jak podał portal Patriot24.net, „sekretarka utajniła nazwisko rzecznika prasowego szpitala”. Jest to chyba pierwszy na świecie rzecznik prasowy, który działa w ukryciu.

patriot24.net

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY