Dzieci w szambie to normalność? Szokujące odkrycie w Ząbkowicach Śląskich

Dodano   1  
  Loading
Policja

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixbay

W sobotę wieczorem pracownik oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich znalazł w zbiorniku zwłoki dziecka. Zawiadomił policję. Policja wszczęła śledztwo.

Handlarze śmierci z Aborcyjnego Killing Teamu są oburzeni. Piszą w swoich mediach, że: przerwanie własnej ciąży nie jest przestępstwem. W mediach chwalą się, że dostarczają Polkom tysiące zestawów poronnych. Ofiary najczęściej trafiają do kanalizacji, a jeśli są za duże, żeby zmieścić się w toalecie, lądują na śmietnikach i w plastikowych workach.

Aborcjoniści mówią: aborcja to nie przestępstwo, śledztwa nie należy wszczynać. Zgodnie z tą instrukcją handlarzy śmierci postępują na co dzień funkcjonariusze policji i prokuratury. Nie robią nic, aby powstrzymać aborcyjne mordy. Gdyby oni znaleźli dziecko w szambie pewnie po prostu odwróciliby wzrok.

Podobnie czynią wszyscy, którzy mówią, że mamy dobre prawo aborcyjne. Handlarki śmierci chwalą się w mediach tysiącami ofiar. Nie ponoszą z tego powodu żadnych konsekwencji. Wadliwe zapisy w kodeksie karnym powodują, że ściganie morderców jest trudne. Polska jest rajem dla przestępców aborcyjnych. Można tu na śmieci najmniejszych dzieci naprawdę dobrze zarobić.

Zobacz także: Ekoterrorysta z Greenpeace wleciał paralotnią na murawę! Kibice na stadionie byli w szoku

Czy zwykły człowiek z funkcjonującym sumieniem może coś w tej sprawie zrobić? Jeszcze kilka dni można zbierać podpisy pod projektem ustawodawczym Stop aborcji. Aby dzieci nie trafiały do szamba.

Żeby skutecznie walczyć z przestępczością aborcyjną potrzebna jest zmiana prawa na takie, które sprawi, że zabijanie dzieci będzie karane. Zabijanie nie może być bezkarne. W całej Polsce trwa zbiórka podpisów. Musimy ich zebrać co najmniej 100 000. Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy! Pod tym adresem znajdziesz kartę do zbierania podpisów. Pamiętaj, musisz je wysłać przesyłką priorytetową lub kurierem najpóźniej 21.06!

– apeluje Fundacja Pro – Prawo do Życia, która prowadzi kampanię STOP ABORCJI.

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
zdzicho
Gość
zdzicho
17 czerwca 2021 21:27

Pan Kałczyński* stwierdził, że w tej kwestii wszystko jest ok. Co prawda prawo zakazuje ale każda średnio rozgarnięta blondynka wyskrobie się bez problemu.

Najwyraźniej on też sądzi, że płód w szambie to norma.

POLECAMY