Trump odwiedzi granicę z Meksykiem! “Dostrzegam poważne i umyślne zaniedbania”

Dodano   1  
  Loading
Donald Trump.

/ Fot. YouTube/ screen

Były prezydent USA, Donald Trump, odwiedzi granicę Stanów Zjednoczonych z Meksykiem. Zdaniem polityka, sytuacja na granicy spowodowana jest "poważnymi i umyślnymi zaniedbaniami".

Trump odwiedzi granicę z Meksykiem

Donald Trump, były prezydent USA, odwiedzi granicę z Meksykiem 30 czerwca. Polityk przyjął zaproszenie gubernatora Teksasu, Grega Abbotta. Abbott z kolei zadeklarował w przeszłości chęć wybudowania własnego muru na granicach Teksasu. Do podjęcia decyzji zmusił go kryzys migracyjny, spowodowany nad wyraz “otwartą” polityką Joe Bidena.

Przyjąłem zaproszenie gubernatora Teksasu Grega Abbotta, aby dołączyć do niego podczas oficjalnej wizyty na zdziesiątkowanej południowej granicy naszego narodu w środę, 30 czerwca 2021 r.

– przekazał Trump

“Strefa niełagodzonej katastrofy”

Trump bez ogródek nazywa granicę „strefą niełagodzonej katastrofy”. Nie omieszkał także wspomnieć, jak wyglądała sytuacja na granicy amerykańsko-meksykańskiej za jego urzędowania. Podkreślił, że ilości imigrantów szturmujących granicę pod rządami Bidena są zatrważająco wielkie.

Przeszliśmy od “zatrzymania i usunięcia” do “złapania i uwolnienia”. Przeszliśmy od bezpieczeństwa granic, które było przedmiotem zazdrości świata, do granicy bezprawia, która jest godna politowania. Biden i Harris przejęli kontrolę nad naszą granicą, oddając ją we władanie karteli, przestępców i kojotów. Dilerzy narkotyków, członkowie gangu MS-13, przemytnicy ludzi, handlarze usługami seksualnymi i przestępcze elementy świata mają teraz wolną rękę

– stwierdził Trump

Poważne i umyślne zaniedbania

Były prezydent podkreślił, że ofiarami polityki Bidena jest cały naród. Szczególnie cierpi przez nią zdrowie publiczne.

Szpitale i szkoły są miażdżone, a zdrowie publiczne jest ofiarą. Służba radykalnej lewicowej agendy antygranicznej. Nasi dzielni funkcjonariusze straży granicznej i odważni funkcjonariusze ICE zostali nielegalnie powstrzymani od wykonywania ich pracy. Nasz naród jest teraz jednym gigantycznym sanktuarium, w którym nawet niebezpieczni przestępcy są wypuszczani i uwalniani w głębi USA na co dzień

– wskazał polityk

Zarzucił Bidenowi i Harris, że nie odważą się nawet na odwiedziny na granicy. Mimo to, mają dokładać wszelkich starań, by ją zniszczyć.

Gdyby tego było mało, Biden i Harris nie odwiedzą nawet wraku, który stworzyli, ani nie przyjdą na dół i nie odwiedzą bohaterów Straży Granicznej i ICE, ryzykujących życiem, by bronić naszego narodu w czasie, gdy Biały Dom robi wszystko, co w jego mocy, aby całkowicie uniemożliwić im pracę

– podsumował Trump

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
trackback

[…] Przeczytaj również: Trump odwiedzi granicę z Meksykiem! “Dostrzegam poważne i umyślne zaniedbania” […]

POLECAMY