Absurdy ideologii gender. Dla spełnienia parytetu kandydaci zarejestrowali się jako “trans kobiety”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Flaga LGBT

/ Fot. Twitter/Sylwia Spurek

Niektórzy kandydaci meksykańskiej partii partii Fuerza por México zarejestrowali się jako “trans kobiety”. Od 2019 roku tamtejsze prawo zobowiązuje, żeby połowa kandydatów na liście to były kobiety, a połowa to mężczyźni. Przewodniczący partii podkreślił, że nie może ingerować w prywatność ludzi i, jeżeli dani kandydaci określają się jako “trans kobiety”, to najwidoczniej nimi są.

  • Luis Vargas, przewodniczący partii Fuerza por México, nie widzi nic złego w tym, że kandydaci rejestrują się jako “trans kobiety”. – Nie mogę wchodzić w prywatność ludzi i mówić im: „ty tak, a ty nie” – powiedział.
  • Dziennikarka stacji Televisa, Denise Maerker stwierdziła, że po żadnym z 18 mężczyzn, podających się za „transpłciowe kobiety”, nie widać w rzeczywistości żadnej zmiany płci lub ubioru.
  • Jeśli jesteś mężczyzną, zawsze będziesz mężczyzną, jeśli jesteś kobietą, zawsze będziesz kobietą. To nie jest tylko subiektywna cecha, ale obiektywny fakt – podkreślił Prensa Marcial Padilla, dyrektor portalu pro-life ConParticipación.
  • Zobacz także: Islam vs LGBT. Mężczyzna chciał dołączyć do ISIS i zaatakować paradę równości

Kandydaci meksykańskiej partii, którzy zarejestrowali się jako “trans kobiety”, zostali bohaterami reportażu „Fałszywi trans” w stacji Televisa. Autorka materiału, redaktor Denise Maerker stwierdziła, że po żadnym z 18 mężczyzn, podających się za „transpłciowe kobiety”, nie widać w rzeczywistości żadnej zmiany płci lub ubioru. – W kwestii „trans” mamy do czynienia z trzema aspektami: transpłciowość, transseksualizm oraz transwestyci. A kwestia społeczności jest bardzo szeroka. Nie mogę wchodzić w prywatność ludzi i mówić im: „ty tak, a ty nie” – odpowiedział przewodniczący partii Fuerza por México, Luis Vargas.

– Koniec końców ideologia gender, ponieważ polega na subiektywnym zamęcie i chaosie, również dochodzi do momentu kryzysu, kiedy interesy monetarne, polityczne czy inne mogą zademonstrować jej kłamstwa i jej pomyłki – Prensa Marcial Padilla, dyrektor portalu pro-life ConParticipación. – Jeśli jesteś mężczyzną, zawsze będziesz mężczyzną, jeśli jesteś kobietą, zawsze będziesz kobietą. To nie jest tylko subiektywna cecha, ale obiektywny fakt – podkreślił.

marsz.info

POLECAMY