Logika lewicy! Burmistrz nie chce zdjęcia masek, mimo zaszczepienia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Burmistrz Chicago, Lori Lightfoot

Burmistrz Chicago, Lori Lightfoot / Fot. Twitter/ Lori Lightfoot

Czarnoskóra burmistrz Chicago nie chce zdjęcia masek, mimo zaszczepienia przeciwko COVID-19.

  • Czarnoskóra burmistrz Chicago nie chce zdjęcia masek, mimo zaszczepienia
  • Lori Lightfoot, demokratyczna burmistrz-lesbijka uważa, że Amerykanie wciąż powinni nosić maski, nawet po szczepieniu na COVID-19
  • Polityk dodała, że będzie zachęcać do tego swoich zwolenników
  • Przeczytaj również: Dr Fauci oszalał? COVID-19 „ujawnił niezaprzeczalne skutki rasizmu”

Amerykańscy Demokraci nie przestają zaskakiwać. Burmistrz Chicago Lori Lightfoot nie chce zdjęcia masek, mimo zaszczepienia. Nie ma znaczenia fakt, że maski nie są już wymagane u osób zaszczepionych. Jej zdaniem, należy je nosić mimo wszystko.

„Powiedzieli: „Jeśli jesteś zaszczepiony, nie musisz nosić maski”. to świetnie. Ale co z wszystkimi innymi ludźmi, którzy… nie są zaszczepieni? Więc myślę, że… większość ludzi będzie nadal nosić maski poza domem. I myślę, że to świetnie” – powiedziała Lightfoot w wywiadzie dla MSNBC. Nie jest to jedynie jej osobista decyzja. Lori chce bowiem “zachęcić innych” by “nosili maskę publicznie” na wszelki wypadek. Uważa, że ​​CDC powinno “jaśniej określać swoje wytyczne, że osoby zaszczepione nie muszą nosić masek”.

„Wiem osobiście” – powiedziała Loghtfoot. „Będę nadal nosić maskę w miejscach publicznych i będę zachęcać do tego innych. Musimy się upewnić, że ludzie nadal przestrzegają zasad zdrowia publicznego, a to wskazówki, które doprowadziły nas tak daleko. A maski, jak sądzę, są tego dużą i ważną częścią” – kontynuowała. Nowe wytyczne CDC opublikowano w zeszłym tygodniu. Wówczas to prezydent Joe Biden ostrzegł, iż należy być uprzejmym wobec tych, którzy wciąż noszą maski. „Wiesz, niektórzy mogą powiedzieć, że czują się po prostu bardziej komfortowo, nadal nosząc maskę. Mogą się tak czuć. Więc jeśli jesteś kimś z maską, widzisz go, traktuj go z życzliwością i szacunkiem” – przekazał prezydent.

Post Millennial

POLECAMY