Szaleństwo “postępu”. Rodzice twierdzą, że ich 4-letnie dziecko jest transpłciowe [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Rodzice 4-letniej Stormy stwierdzili w programie telewizyjnym, że ich dziecko jest transpłciowe, a inni rodzice powinni oduczyć się “tradycyjnego postrzegania płci”.

W wieku dwóch lat córka Matthew i Klary, Stormy, miała powiedzieć członkom rodziny: „Nie jestem dziewczyną, myślę, że jestem chłopcem”. Rodzice gościli w programie “This Morning”, zapewniając, że ich 4-letnie dziecko jest transpłciowe. „18 miesięcy temu, dwa lata temu, gdybym usłyszał tę historię od kogoś innego, nie uwierzyłbym” – powiedział Matthew. “Myślałbym, że to wszystko zmyślone. Że to nieprawda. Myślałbym, że całość została wymyślona przez rodziców”. Ojciec dziewczynki dodał, że „absolutnie popiera to, co Stormy postanowiła zrobić”.

„I o to chodzi, nieprawdaż? Jako społeczeństwo staramy się umieszczać ludzi w pudełku dla dziewczynki lub chłopca. To po prostu pasuje do tego, co wiemy” – odpowiedział prowadzący. “To ma sens. To sprawia, że ​​czujemy się komfortowo. Ale tak naprawdę to nie jest rzeczywistość, prawda?” – mówił. Rodzice przekonani, że ich małe dziecko jest transpłciowe pouczyli widzów, jak powinni się zachowywać. Ojciec dziewczynki zalecał oduczenie się myślenia, że „płeć biologiczna i płeć to to samo”. Dzięki temu inni rodzice będą mogli “świętować” decyzje, które podejmują ich dzieci. Cała sytuacja spotkała się z krótkim, acz trafnym komentarzem felietonistki Rity Panahi: “Transpłciowy czterolatek jest jak wegański kot. Wszyscy wiemy, kto wybiera styl życia”.

Post Millennial

POLECAMY