Czarnoskóry raper zastrzelił 7-latkę kręcąc teledysk. “Trafił w głowę”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Gaston Country Jail

Czarnoskóry raper zastrzelił swoją 7-letnią siostrzenicę, kręcąc w domu teledysk.

Raper Jeremy Quintrel Lewis z Charlotte stoi w obliczu zarzutu morderstwa drugiego stopnia. Mężczyzna zastrzelił 7-letnią siostrzenicę Gabrielle, kręcąc teledysk w domu, w Północnej Karolinie. Dziewczynka została trafiona w głowę. Natychmiast przetransportowano ją do szpitala, gdzie wkrótce zmarła.

30-letni raper miał kręcić teledysk do najnowszego utworu, gdy przypadkiem zastrzelił dziewczynkę. Kula przebiła ścianę i trafiła w głowę dziecka. Zostało ono zidentyfikowane w dokumentach sądowych jako siostrzenica Lewisa, Gabrielle Jones. Adwokat Lewisa powiedział, że wystrzał był zupełnie przypadkowy. „To był tragiczny wypadek” – napisał adwokat Noell P. Tin w oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną. „Jeremy kochał swoją siostrzenicę i jest zdruzgotany”.

Funkcjonariusze policji poinformowali, że Lewis zastrzelił dziewczynkęę na Ware Avenue w Gastonii, na zachód od Charlotte. 7-latka została przewieziona do szpitala dziecięcego Levine, a później zmarła – poinformowali policjanci. Raper został oskarżony o popełnienie morderstwa drugiego stopnia. Rodzina zastrzelonej wraz z członkami lokalnej społeczności zgromadziła się w niedzielę, by upamiętnić zmarłą. „Uwielbiała tańczyć. Uwielbiała rozmawiać. Uwielbiała się bawić. Jej ulubionym pytaniem było: „Dziadku, czy możesz mnie zabrać na plac zabaw?” – wspomina rodzina, bolejąc nad bezsensowną i nagłą śmiercią. Ciotka Gabrielle wyraziła nadzieję, iż tragedia zmieni lokalną społeczność, sprawiając, iż ta odłoży broń.

Charlotte Observer

POLECAMY