Internauci odnaleźli dawne nagranie Lichockiej. Hipokryzja dekady? „Został jeden Jan Pospieszalski” [WIDEO]

Dodano   0  
  Loading
Joanna Lichocka

/ Fot. Twitter

– Wyrzuciliście wszystkich, którzy nie byli wam powolni. Wszystkich, którzy byli krytyczni wobec tej koalicji. Został jeden Jan Pospieszalski – mówiła przed laty z mównicy Sejmowej Joanna Lichocka z PiS. Teraz internauci wygrzebali to nagranie i porównują do obecnej sytuacji w TVP.

Wczoraj, bez wytłumaczeń, nie wyemitowano programu “Warto Rozmawiać”. Internauci doszukują się porównań z okresem rządów PO-PSL. Wówczas także redaktor Jan Pospieszalski był przez TVP spychany na margines, natomiast poseł Lichocka go broniła. Tym razem wydaje się, że znaleźli się po dwóch, przeciwnych stronach barykady.

“Warto sobie przypomnieć, Pani Poseł Lichocka”; “Patrz, hipokrytko!”; “Przypomnialem Poslicy kilka dni temu, to ban wleciał. Wychodzi na to, ze Pis to wieksi bolszewicy od PO, bo za PiSu to nawet Jan Pospieszalski się nie uchowa.”; “Dopuścił się myślozbrodni i zostanie poddany ewaporacji” – to tylko przykładowe komentarze pod udostępnionym filmem.

Od 2016 roku Joanna Lichocka wchodzi w skład Rady Mediów Narodowych. Instytucja nadzoruje m.in. TVP. Jej przewodniczącym jest Krzysztof Czabański.

POLECAMY