REKLAMA

Tragiczne wydarzenie w Waszyngtonie! Nastolatki ukradły samochód

REKLAMA

Tydzień temu w Waszyngtonie w dzielnicy Southeast miało miejsce tragiczne wydarzenie z udziałem kierowcy Uber Eats. Pochodzący z Pakistanu Mohammad Anwar rozwoził po mieście jedzenie. W trakcie wykonywania swoich obowiązków do jego auta wsiadły dwie czarnoskóre nastolatki. Mężczyzna próbował odebrać auto, lecz w pewnym momencie jedna z dziewczyn ruszyła do przodu. Kilka chwil później doszło do wypadku, w którym pakistański imigrant nie miał szans na przeżycie.

  • Lewicowa polityka prowadzi w Stanach Zjednoczonych do coraz większych podziałów rasowych
  • Dwie nastoletnie dziewczyny napadły i ukradły 66-letniemu imigrantowi samochód
  • Dziewczyny spowodowały śmiertelny wypadek, w którym zginął kierowca Uber Eats próbujący odzyskać wcześniej swoją własność
  • Zobacz także: Brutalny atak nożownika w biały dzień w Vancouver. „To niewyobrażalne”

Od pewnego czasu w Stanach Zjednoczonych narasta fala zuchwałych aktów przestępstw z udziałem ciemnoskórych obywateli, zwłaszcza z grona młodzieży. Warto przypomnieć chociażby protesty „Black Lives Matters” po zabójstwie, będącego pod wpływem narkotyków Georga Floyda przez jednego z funkcjonariuszy policji. Wówczas to w wielu amerykańskich miastach trwały protesty, które przeobrażały się w prawdziwe rozboje i kradzieże, gdzie wiodącą rolę odgrywała lewicowa bojówka Antifa, a także osoby czarnoskóre biorąc odwet za śmierć jednego ze swoich popełniali wiele przestępstw.

Wśród amerykańskiego społeczeństwa wytworzył się podział rasowy, który od kilkudziesięciu lat był tam zwalczany. Lewicowi aktywiści i politycy wykorzystują bezwzględnie trapiące problemy społeczne do własnych celów politycznych. Niestety rozgrywka ta niesie ze sobą negatywne emocje, które przeobrażają się we wzajemną nienawiść rasową.

Głównie młode społeczeństwo podatne jest na ekstremistyczne hasła amerykańskiej lewicy. Tym samym narasta niebezpieczny trend, który mozę doprowadzić w przyszłości do wzrostu przestępstw dokonywanych przez czarnoskóre osoby, które nie będą potępiane przez polityków i społeczeństwo, gdy postanowią złamać prawo.

Tragiczne wydarzenie z udziałem czarnych nastolatek

Jednym ze skutków prowadzenia takiej kampanii nienawiści jest tragiczne wydarzenie sprzed ponad tygodnia, które odgrywało się w Waszyngtonie. Dwie ciemnoskóre dziewczyny w wieku 13 i 15 lat w południowo-wschodniej części stolicy zakradły się i raziły paralizatorem 66-letniego Mohammada Anwara. Oszołomiony kierowca Uber Eats próbował udaremnić kradzież samochodu.

Na jego nieszczęście, jedna ze sprawczyń nacisnęła mocno pedał gazu, zabierając ze sobą właściciela pojazdu. Na nagraniu wideo doskonale widać jak rozpędzone jedzie wprost na skrzyżowanie. Wówczas to po skręceniu doszło do tragicznego wypadku.

Uwaga, materiał wideo zawiera drastyczne ujęcia!

Na miejscu zdarzenia jako pierwsi pojawili się oficerowie Gwardii Narodowej, przebywający w tamtej okolicy. Następnie wezwano policję oraz służby ratunkowe. Niestety lekarzom nie udało się uratować 66-letniego imigranta z Pakistanu.

Po zatrzymaniu przez policję w miejscu zdarzenia sprawczynie zostały przewiezione na policję, a potem obie usłyszały zarzuty morderstwa i napadu z bronią w ręku. Do czasu rozprawy sądowej obie nastolatki pozostaną w areszcie.

Członkowie rodziny zamordowanego Anwara wydała krótkie oświadczenie – „Rodzina jest załamana tą bezsensowną zbrodnią. Mohammed Anwar był ojcem, dziadkiem, mężem, bratem i wujkiem kochanym przez wszystkich zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Pakistanie”. Utworzono również specjalną zbiórkę pieniędzy na portalu GoFundMe, gdzie jak do tej pory zebrano blisko 1 milion dolarów, na pokrycie kosztów pogrzebu i wsparcie finansowe rodziny.

fox5dc.com

REKLAMA

Komentarze