“Panie Romanie. Tak wygraliśmy kampanię Trzaskowskiego”. Twórca Soku z Buraka do Giertycha

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

– Panie Romanie. Chciałem opowiedzieć Panu jak wygraliśmy warszawską kampanię R[afała] T[rzaskowskiego] w internecie – napisał twórca Soku z Buraka Mariusz Kozak-Zagozda do Romana Giertycha w rozmowie ujawnionej przez TVP INFO.

  • Twórca Soku z Buraka utrzymywał regularny kontakt z Romanem Giertychem.
  • W rozmowach z mecenasem Mariusz Kozak-Zagozda ujawnia szczegóły działalności wspierających PO stron, dziennikarzy i influencerów.
  • Wyrażał też regularnie wdzięczność za wsparcie otrzymywane od Giertycha.
  • Zobacz także: Korzekwa-Kaliszuk: Potrzebujemy przejść do ofensywy [WIDEO]

Twórca Soku z Buraka w wiadomości skierowanej do Giertycha pochwalił się, że jego aktywność docenił sam prezydent Warszawy. – R[afał] T[rzaskowski] nazwał mnie po niej królem – stwierdził. – Wkrótce będzie ruszała kampania DT. Mam dostęp do 3,5 mln fanów na FB i zasięgi dzienne 5-7 mln. Ponad 30 stron a FB “pod sobą”. Myślę, że mógłbym pomóc. Proszę o mnie pamiętać – napisał do byłego prezesa LPR.

Obaj panowie regularnie się kontaktowali. M.in. rozmawiali o strategii działania powiązanych z Platformą Obywatelską facebookowych stron, influencerów i dziennikarzy.

– Koncepcja “w prawo” trafia w punkt! Na jutro robi infografikę. Potem o sprawie napiszą: koduj24, crowdmedia i Szubartowicz w wiadomo.co. W sieci już mam grupę ambasadorów, którzy pomagają nakręcić temat – relacjonował Kozak-Zagozda Giertychowi w czerwcu 2019 roku.

– Panie Mariuszu hejt jest pod wpisem Zdrojewskiego o mnie na tt. Niech Pan pomoże – prosił z kolei Giertych w sierpniu tego samego roku. – Proszę o chwilę. Oni mają 10 tys. kont… Już działam – odpowiedział Kozak-Zagozda. Rzeczywiście później pojawiły się broniące Giertycha wpisy z konta Soku z Buraka na Twitterze.

Twórca strony wielokrotnie dziękował mecenasowi za okazywane wsparcie. Tak było w grudniu 2018 roku. – Panie Romanie. Dziękuję za całą pomoc jaką mam od Pana. W imieniu całej rodziny – napisał.

tvp.info

POLECAMY