REKLAMA

Trwa zbiórka dla Marszu Niepodległości. Wsparcie wyraziły wSensie i wRealu24

REKLAMA

– Duży odzew po ataku Ratusza na Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Właśnie otrzymaliśmy telefon z propozycją użyczenia studia nagrań od wSensie.pl – poinformował Tomasz Kalinowski, wiceprezes organizacji. Swoją pomoc zaoferowała także telewizja internetowa wRealu24.

– Bardzo nas cieszy wewnątrzśrodowiskowa solidarność i jesteśmy za nią bardzo wdzięczni. Szczególnie Szczepanowi Wójcikowi i Markowi Miśko, którzy zaproponowali nam użyczenie ich własnego studia nagrań – powiedział w wypowiedzi dla naszego portalu Tomasz Kalinowski. Jak poinformował, oprócz właścicieli wSensie.pl, swoją pomoc zaoferowało także wRealu24.

– Atak warszawskiego Ratusza na siedzibę Stowarzyszenia to także atak na niezależne media, bo to właśnie przy ulicy Ząbkowskiej mieści się nasza redakcja i studio nagrań. To jednak mediom głównego nurtu nie przeszkadza – stwierdził Kalinowski.

Władze Warszawy naciskają na to, żeby dzielnica Praga-Północ nie przedłużyła Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości umowy najmu na zajmowany lokal. Dwa lata temu podobna sytuacja spotkała Fundację Pro – Prawo do Życia. – Polityka równościowa miasta polega na szykanowaniu organizacji patriotycznych – skomentował Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Trwa zbiórka na nowe biuro Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Można ją wesprzeć klikając TUTAJ. Założonym celem jest zebranie 20 tys. zł miesięcznie, co pozwoli na wynajęcie profesjonalnego biura dostosowanego do potrzeb Stowarzyszenia oraz redakcji „Mediów Narodowych”. Dlatego właśnie tak ważne jest cykliczne wsparcie.

REKLAMA

Komentarze