Problemy Joe Bidena. Schody nie do przejścia [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Prezydent USA Joe Biden z problemami dostał się wczoraj na pokład Air Force One. Kłopoty sprawiły mu długie schody prowadzące do samolotu, na których potknął się kilkakrotnie, raz zupełnie upadając. Incydent z udziałem Bidena wzbudził wiele komentarzy.

  • Prezydent USA Joe Biden miał problem z wejściem do Air Force One.
  • Podróż Joe Bidena miała miejsce z uwagi na jego spotkanie z przedstawicielami społeczności azjatycko-amerykańskiej w związku z wtorkowymi zabójstwami ośmiu osób w salonach masażu w Atlancie.
  • Według relacji korespondenta RMF FM w Stanach Zjednoczonych, Pawła Żuchowskiego, zaistniała sytuacja wzbudziła wiele komentarzy za oceanem.
  • Zobacz także: Białoruś mści się za „Żołnierzy Wyklętych”? Polska działaczka w areszcie

Air Force One z amerykańskim prezydentem w piątek przed południem odleciał z bazy Andrews pod Waszyngtonem do Atlanty. Podróż Joe Bidena miała miejsce z uwagi na jego spotkanie z przedstawicielami społeczności azjatycko-amerykańskiej w związku z wtorkowymi zabójstwami ośmiu osób w tamtejszych salonach masażu.

78-letni prezydent USA wchodząc do samolotu po schodach w pewnym momencie potknął się, wstał, potem znów potknął, aż zupełnie upadł, ale udało mu się pozbierać i wejść na pokład o własnych siłach. Według relacji korespondenta RMF FM w Stanach Zjednoczonych, Pawła Żuchowskiego, zaistniała sytuacja wzbudziła wiele komentarzy za oceanem. Wzmogła ona opinie jego przeciwników, wskazujących, że ze względu na podeszły wiek i stan zdrowia nie jest w stanie sprawować swojego urzędu.

– Pamiętam, jak prasa ganiła Trumpa za to, że raz dotknął poręczy. Biden upada wielokrotnie, ale jestem pewien, że jest okazem zdrowia. Nic dziwnego, że wszyscy nasi wrogowie wyskakują jednocześnie i wyśmiewają go publicznie – skomentował Donald Trump Jr. Warto zauważyć, że jego ojciec, były prezydent USA, jest zaledwie o cztery lata młodszy od Joe Bidena.

rmf24.pl, twitter.com

POLECAMY