Elon Musk ogłosił się królem. Powołał też jeszcze inne stanowisko

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Elon Musk.

Elon Musk. / Fot. James Duncan Davidson CC BY-NC 3.0

Miliarder Elon Musk, dyrektor generalny koncernu Tesla, złożył do Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd dokument stwierdzający, że z dniem 15 marca 2021 obejmuje stanowisko “Technokróla”. Z kolei dyrektor finansowy Tesli Zach Kirkhorn objął jednocześnie stanowisko Mistrza Monet.

  • Elon Musk w oficjalnym dokumencie kierowanym do Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd oświadczył, że obejmuje stanowisko “Technokróla”.
  • Jednocześnie poinformował, że dyrektor finansowy Tesli Zach Kirkhorn będzie pełnił funkcję Mistrza Monet.
  • Elon Musk poinformował, że zarówno on, jak i Zach Kirkhorn pozostają jednocześnie na dotychczasowych stanowiskach w firmie.
  • Zobacz także: Krupa: Nie wierzę, że Teksas odłączy się od USA [WIDEO]

Jak się wydaje, objęcie przez szefa Tesli stanowiska “Technokróla” niczego nie zmienia w funkcjonowaniu jego korporacji. W tym samym dokumencie Elon Musk poinformował, że zarówno on, jak i Zach Kirkhorn pozostają jednocześnie na dotychczasowych stanowiskach w firmie.

Decyzja Elona Muska wywołała poruszenie i rozbawienie w internecie. – Nie wiadomo jednak, czy Muskowi chodziło o “techno” w kontekście technologii, czy też może jest tak wielkim fanem gatunku muzycznego znanego jako techno – zwróciła uwagę red. Karolina Kowasz w artykule na portalu dobreprogramy.pl. – Elon Musk po raz kolejny ewidentnie się nudzi i wprost uwielbia robić wokół siebie szum, co – trzeba przyznać – doskonale mu wychodzi. Nowe stanowiska w rzeczywistości niczego nie zmieniają, ale za to, jaki to stanowi ogromny potencjał do tworzenia memów, tysięcy nowych artykułów o Elonie Musku, które będą tylko budować rozpoznawalność i to przy zerowym koszcie dla głównego zainteresowanego – stwierdził z kolei red. Radek Kosarzycki z portalu spidersweb.pl.

dobreprogramy.pl, spidersweb.pl

POLECAMY