Powszechna antykoncepcja, “edukacja seksualna” i tabletki “dzień po”. Biją rekord ilości aborcji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zarys dziecka w łonie matki na tle kobiety w ciąży.

Zarys dziecka w łonie matki na tle kobiety w ciąży. / Fot. Pixabay

Lewica często podkreśla, że antykoncepcja i „edukacja seksualna” (ale taka, jaką oni proponują, czyli de facto demoralizacja) to lepsze metody walki z procederem aborcji niż prawny zakaz. Tak jest w Hiszpanii, gdzie obecnie dochodzi do rekordowej ilości morderczych zabiegów – niemal 100 tysięcy rocznie.

  • Wbrew teoriom forsowanym przez lewicowych działaczy, w Hiszpanii mimo powszechnej antykoncepcji i „edukacji seksualnej” na lewicową modłę, rośnie liczba aborcji.
  • Według statystyk aż 21,3% wszystkich ciąż w tym kraju kończy się dokonaniem aborcji.
  • W klinikach aborcyjnych czekają setki zaświadczeń lekarskich, podpisanych przez lekarza in blanco, z pustym miejscem na imię i nazwisko pacjentki, tak aby kobieta, wchodząc i płacąc miała już gotowe zaświadczenie, że aborcja uchroniła ją przed strasznymi szkodami psychicznymi – ujawniono.
  • Zobacz także: Kita: Era Netanjahu będzie jeszcze trwała [WIDEO]

W 2019 roku w hiszpańskich klinikach aborcyjnych zabito 97 tysięcy 398 dzieci nienarodzonych. Według statystyk aż 21,3% wszystkich ciąż w tym kraju kończy się dokonaniem aborcji. – Wiemy o milionowych transferach, o aborcyjnym lobby nacisku, które wywiera presję na polityków i na wszystkie warstwy społeczne. Nawet małe centrum aborcyjne na prowincji to obroty rzędu 2,5 mln euro. Na poziomie krajowym tylko w ramach finansowania z publicznych pieniędzy otrzymują ponad 60 mln euro – podkreślono w filmie dokumentalnym „Las cloacas del negocio del aborto en España” (Kanały biznesu aborcyjnego w Hiszpanii).

– W klinikach aborcyjnych czekają setki zaświadczeń lekarskich, podpisanych przez lekarza in blanco, z pustym miejscem na imię i nazwisko pacjentki, tak aby kobieta, wchodząc i płacąc miała już gotowe zaświadczenie, że aborcja uchroniła ją przed strasznymi szkodami psychicznymi – ujawniono. – W Hiszpanii istnieją wyspecjalizowane kliniki aborcyjne, w których dokonuje się bardzo późnych aborcji nawet do 9 miesiąca. Kobiety z całej Europy przybywają do nas w ramach turystyki aborcyjnej i płacą na czarnym rynku za aborcje, które są nielegalne w ich krajach – zaznaczono.

„Śmierć budzi orgazm polityczny na lewicy”

– Śmierć budzi orgazm polityczny na lewicy. Ustanowienie eutanazji było okazją do świętowania. Aborcja bezpłatna nawet do dnia porodu będzie powodem do imprezowania. Zabijanie jako sposób na pozbycie się problemów – stwierdził ostatnio we wpisie w mediach społecznościowych hiszpański polityk Hermann Tertsch.

dorzeczy.pl, twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY