REKLAMA

Polka odnaleziona martwa tydzień po zerwaniu z Boatengiem!

REKLAMA

Zagraniczna prasa informuje dzisiaj, iż Polka, Katarzyna Lenhardt, która przeszło tydzień temu zerwała z gwiazdorem Bayernu Monachium Jerome Boatengiem została odnaleziona martwa. Pierwsze wyniki śledztwa niemieckich służb wykluczają możliwość ingerencji w śmierć osób trzecich.

Niemiecki dziennik „Bild” poinformował dzisiaj o śmierci 25-letniej Katarzyny Lenhardt, która 2. lutego zerwała swój związek z piłkarzem Bayernu Monachium, Jerome Boatengiem. Polka została odnaleziona wczoraj wieczorem około godziny 20:30 we własnym mieszkaniu w berlińskiej dzielnicy, Charlottenburg.

Okoliczności śmierci polskiej modelki bada niemiecka prokuratura. Według ich wstępnych ustaleń, do jej śmierci nie miały przyczynić się osoby trzecie.

Polka nie okazywała w mediach słabości psychicznej

Polska modelka zerwała z gwiazdorem Bayernu Monachium przez jego liczne zdrady z innymi partnerkami. Z kolei piłkarz w swojej wersji wydarzeń, powiedział, że jego była partnerka nadużywała alkohol oraz okłamywała go wielokrotnie w innych sprawach.

Zaraz po zerwaniu Katarzyna Lenhardt podkreśliłą wyraźnie, że potrzebuje chwilę czasu, lecz zakończyła swój były związek z poczuciem ulgi – „Na pewno się odezwę, ale muszę się pozbierać. Proszę dać mi czas” – mówiła.

Związek z Jerome Boatengiem trwał rok i był miło przyjęty przez jego kolegów z szatni. Sama modelka zasłynęła w 2012 roku udziałem w pokazie Heidi Klum oraz udziale w niemieckiej edycji programu „Top model”.

tvp.info/dailymail.co.uk

REKLAMA

Komentarze