REKLAMA

RMF: Mazurek nie mógł dojść do głosu. Wyszedł ze studia

Nietypowo zakończył się poniedziałkowy program „Poranna rozmowa w RMF FM”. Prowadzący Robert Mazurek usiłował zadać pytanie swojemu gościu, posłowi Kamilowi Bortniczukowi, ale ten nie chciał przerwać swojego monologu. Wobec tego dziennikarz opuścił studio.

  • Robert Mazurek z RMF FM opuścił studio przed zakończeniem „Porannej rozmowy w RMF FM” z posłem Kamilem Bortniczukiem.
  • Poseł nie dał dziennikarzowi dojść do słowa, uniemożliwiając zadanie kolejnego pytania.
  • Decyzja dziennikarza nie zbiła Bortniczuka z tropu i kontynuował swój monolog przez kilka kolejnych minut.
  • Zobacz także: Porozumienie wystartuje samodzielnie? Wypij nie wyklucza takiej opcji

– Bardzo państwu dziękuję, to była próba rozmowy z posłem Kamilem Bortniczukiem, który nie pozwala sobie zadać pytania, ale za to chętnie wygłosi monolog. Więc ja państwa zostawiam z Kamilem Bortniczukiem, jeżeli pan poseł będzie chciał jeszcze poopowiadać coś, to damy mu tę szansę – powiedział dziennikarz RMF FM Robert Mazurek. Co ciekawe, poseł skorzystał z szansy i kontynuował swoją wypowiedź, mimo nieobecności prowadzącego.

Prowadzący wyszedł, gość nie przestał mówić

Kamil Bortniczuk był nawet zadowolony, że red. Mazurek dał mu szansę się wygadać, bo „nie każdy taką ma”. – Dziękuję serdecznie, do widzenia – pożegnał się prowadzący i wyszedł ze studia.

Tak dużo do powiedzenia poseł Bortniczuk miał w kwestii sporu o władzę w partii Porozumienie. – Praprzyczyną tego sporu był podział na dwie grupy w partii, czyli na grupę bezwzględnych lojalistów i na grupę ludzi, którzy oczekują budowania partii republikańskiej – stwierdził polityk. Część działaczy, skupiona wokół Adam Bielana oświadczyła, że Jarosław Gowin nie jest od trzech lat prezesem partii, a jego obowiązki pełni Przewodniczący Konwencji Krajowej, czyli Adam Bielan. Z kolei osoby lojalne wobec wicepremiera Gowina nie uznały takiej decyzji, zdecydowały natomiast o wyrzuceniu Bielana i Bortniczuka z formacji. Tej decyzji z kolei nie uznała ta pierwsza grupa.

rmf24.pl

REKLAMA

Komentarze