Będą masowe przejścia do PSL? Senator przewiduje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Platforma Obywatelska zapowiada: “Czas na zmiany!”. To postanowił skomentować były polityk PO, a obecnie senator PSL Jan Filip Libicki. – Jeżeli – jak ćwierkają wróble – tą zmianą będzie zgłoszenie postulatu aborcji na życzenie, to skończy się to sporym exodusem centrowych parlamentarzystów – stwierdził.

Senator przewiduje, że dalsze skręcanie PO w lewo może przynieść PSL dodatkowych parlamentarzystów. Jednak widzi szanse na transfery także z innego kierunku. – Panie premierze Gowin nie wiem jak tam moje kierownictwo w tej sprawie, ale ja chętnie widziałbym Pana w Koalicji Polskiej. Po co dawać się tak niszczyć prezesowi PiS? Zapraszam – napisał w mediach społecznościowych.

Rozmowy Gowina z opozycją

O możliwym transferze Jarosława Gowina i popierającej go części Porozumienia napisał też dziennikarz Wojciech Wybranowski. – Z tego co mówią nie tylko ludzie z Porozumienia, rozmowy Gowina z opozycja są dość mocno zaawansowane – podał. W jego opinii “więcej wskazuje, że w pewnym momencie z niedobitkami Porozumienia przyklei się do PSL”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY