Szokujący program tv z nagimi uczestnikami będzie miał swoją polską wersję

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mężczyzna z pilotem w ręku ogląda program telewizyjny telewizja

/ Fot. Pixabay

“Magia Nagości. Polska” to nowy program, który pojawi się na antenie Zoom TV w wiosennej ramówce. Jest on wzorowany na formacie obecnym w niektórych krajach zachodniej i północnej Europy.

  • Nowy program na antenie Zoom TV. Kandydaci na partnera/kę występują nago.
  • Program jest wzorowany na zagranicznym formacie. Wcześniej niektóre z zagranicznych wersji pokazywał na swojej antenie także Zoom TV.
  • Będzie 12 odcinków programu. Rozpoczęły się castingi.
  • Zoom TV jest ogólnodostępną stacją, nadającą także w bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej.
  • Zobacz także: TikTok częściowo zablokowany we Włoszech. Powodem śmierć 10-latki

“Magia Nagości. Polska” to program, w którym uczestnicy szukają swojego partnera (czy swojej partnerki) na randkę. To nie to jednak wyróżnia ten format. Kandydaci, spośród których wybiera poszukująca partnera osoba stoją w studiu nago. Zasłoniętą mają jedynie twarz, ale tylko do pewnego momentu programu.

Lokalne wersje tego zagranicznego formatu telewizyjnego dotychczas powstały w takich krajach, jak: Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy. Część z nich wyemitował już Zoom TV na swojej antenie. Stacja jest ogólnodostępna, można ją oglądać choćby za pośrednictwem bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. Polska wersja programu, podobnie jak wcześniej zagraniczne, będzie emitowana po godzinie 23.

– Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność – stwierdził Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV. Pierwszy sezon programu będzie liczył 12 odcinków. Trwają castingi na uczestników.

wirtualnemedia.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY