Warzecha: Minister Niedzielski jest naczelnym psychopatą [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Łukasz Warzecha

Łukasz Warzecha / Fot. YT/Media Narodowe

– Zacząłem nazywać pana ministra, przyznaję, bardzo złośliwie, naczelnym psychopatą, bo jak słusznie ktoś zwrócił uwagę pan minister ma taką predyspozycję, żeby z brakiem jakiejkolwiek empatii w głosie czy w mimice opowiadać o rzeczach, które dla wielu ludzi oznaczają zniszczenie ich życiowego dorobku. Mam tu na myśli przedsiębiorców – powiedział red. Łukasz Warzecha na antenie Mediów Narodowych. – To jest moja autorska złośliwość – zaznaczył.

Dziennikarz i publicysta bardzo krytycznie ocenił ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Łukasz Warzecha wyraził też zaskoczenie, że dziennikarze, z którymi rozmawia polityk, unikają niewygodnych pytań. – Z jakiegoś powodu, którego ja nie do końca potrafię rozeznać ci dziennikarze, z którymi pan minister chce dłużej rozmawiać, bo oczywiście nie chce ze wszystkimi(…), z jakiegoś powodu nie są w stanie lub nie chcą zadać mu pytań, które powinny mu zostać zadane, a które wydaje mi się są dla każdego dziennikarza krytycznie patrzącego na rzeczywistość całkowicie oczywiste – zauważył.

Zobacz także: Prof. Simon otrzyma medal za zasługi w walce z koronawirusem

Warzecha przytoczył przykład niedawnego wywiadu ministra Niedzielskiego w RMF FM. Prowadził go redaktor Mazurek. W pewnym momencie pojawił się temat zamknięcia basenów. – Nie ma żadnych danych o zakażeniach na basenach. Zresztą nie ma żadnych danych z Polski, na których by się rząd opierał zamykając te czy inne branże – podkreślił red. Warzecha, komentując wywiad ministra. – Tutaj powinno paść pytanie o powody zamknięcia basenów, o dane, na których się rząd opierał, o to, czy rząd monitoruje stan kondycji fizycznej dzieci, które są pozbawione dostępu do infrastruktury sportowej, czy monitoruje kwestie pomocy psychologicznej dla osób, które są dotknięte tą sytuacją – powiedział. – To są oczywiste zupełnie pytania – ocenił.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY