Najlepsze momenty Mediów Narodowych w nowym kanale You Tube

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wystartował kanał “Media Narodowe EXTRA”. Od teraz będą na nim pojawiały się najlepsze momenty z programów Mediów Narodowych. Zachęcamy do subskrybowania!

Subskrypcja nowego kanału Mediów Narodowych na You Tube daje gwarancję nieprzegapienia najlepszych momentów naszych programów. Najciekawsze fragmenty już teraz pojawiają się na “Media Narodowe EXTRA“.

Niedawno kanał Mediów Narodowych na YouTube przekroczył 200 tys. subskrybcji. Z tej okazji powstał specjalny program na żywo, podczas którego m.in. widzowie mogli łączyć się telefonicznie. “Media Narodowe EXTRA” to kolejna nowość.

Media Narodowe powstały w 2017 r. pod patronatem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, organizatora największej manifestacji narodowej odbywającej się 11 listopada każdego roku w Warszawie. Od tego momentu budowały swoją pozycję. Dziś to jeden z najpopularniejszych prawicowych kanałów na YouTube.

Zachęcamy do subskrypcji kanału “Media Narodowe EXTRA” —> KLIK

Nie boimy się poruszać niewygodnych, przemilczanych w innych mediach tematów. Stacja cały czas się rozwija. Naszym celem jest oddolne stworzenie zupełnie nowej jakości prawdziwie niezależnych i nowoczesnych mediów.

Zobacz także: Zniknął krzyż upamiętniający zamordowanych Polaków. Patrioci postawili nowy

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY