Blokują proaborcyjną infolinię. “Aborcyjny Dream Team” wściekły

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. screen youtube

Fundacja Życie i Rodzina od kilku dni prowadzi akcję blokowania infolinii poprzez którą aborcjoniści doradzają, jak zamordować poczęte dziecko. Ten numer telefonu był masowo pisany na fasadach kościołów, gdy przechodziły “Strajki Kobiet”. “Aborcyjny Dream Team” nie kryje wściekłości z akcji pro-liferów.

Numer tej aborcyjnej infolinii wielokrotnie wypisywano sprayem na murach kościołów i w innych miejscach w całej Polsce. Uznaliśmy, że nie możemy tego tak zostawić. Stąd też inicjatywa blokowania telefonu śmierci oraz petycji do prokuratora generalnego, aby położył kres temu pomocnictwu w zabijaniu nienarodzonych dzieci! – poinformował Krzysztof Kasprzak z zarządu Fundacji Życie i Rodzina.

W petycji do Zbigniewa Ziobry Fundacja apeluje “aby Prokuratura Generalna wszczęła postępowanie wobec prowadzących telefon Aborcyjnego Dream Teamu, mając na uwadze dobro, jakim jest ochrona życia wyrażona w Artykule 18 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz przepisy zabraniające pomocnictwa w przerywaniu ciąży z naruszeniem przepisów”.

“Aborcyjny Dream Team” skomentował akcję Fundacji kierowanej przez Kaję Godek w ostrych słowach. – Pier*dol się Kaja – napisali aborcjoniści w mediach społecznościowych. Jednocześnie zaklinają się, że nie chcą nikogo namawiać do zabicia swojego dziecka wbrew wlasnej woli. – Gdyby okazało się, że jakaś osoba jest nakłaniana do aborcji wbrew jej woli, decyzja o kontynuowaniu ciąży zagrażającej jej życiu czy decyzja o urodzenia dziecka, które będzie żyło nawet kilka minut, nie jest respektowana, to przykułybyśmy się do jej łóżka i walczyły, by mogła kontynuować ciążę. Zrobiłybyśmy to chyba nawet dla Kai – stwierdzili.

Zobacz także: Józwiak: Lempart chce przejąć młode pokolenie. Policja straciła autorytet

Fundacja Życie i Rodzina swoje działania określiła jako “społeczna akcja blokady telefonu śmierci”. – Zasada jest prosta: ludzie dzwonią i prowadzą rozmowę jak najdłużej, niektórzy udają kobiety, które chcą dokonać aborcji, inni zachęcają pracowników telefonu, aby przestali współpracować z organizacją, której celem jest zabić jak najwięcej bezbronnych maleństw – poinformowała Fundacja. – Akcja jest skuteczna. Feministki ubolewają, że odbieramy możliwość zadzwonienia kobietom, które naprawdę poszukują możliwości aborcji – podkreślono w opublikowanym komunikacie.

zycieirodzina.pl, facebook

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY