REKLAMA

Masny: „Trump przygotowuje się na swoją porażkę” [WIDEO]

REKLAMA

Dzisiejszym gościem w Mediach Narodowych był dr Marcin Masny, który wypowiedział się na temat amerykańskich wyborów prezydenckich oraz o rozpoczęciu procesu przekazania władzy przez Donalda Trumpa do administracji Joe Bidena.

W ostatnich godzinach media na całym świecie informują o udzieleniu zgody przez prezydenta USA Donalda Trumpa na standardową procedurę przenoszenia władzy do administracji zwycięskiego kandydata Joe Bidena. Zdaniem analityków jest to uznanie swojej porażki przez obecnego przywódcę Amerykanów.

Zobacz także: „Jak bolszewicy”. Ks. Isakowicz-Zaleski komentuje antykatolickie ataki

Doktor nauk humanistycznych Marcin Masny powiedział z kolei, że prezydent Donald Trump może już praktycznie liczyć na wynik Sądu Najwyższego w sprawie rozstrzygnięcia wyborów prezydenckich – „Z przecieków doradców i prawników Donalda Trumpa wynika, iż liczy on na Sąd Najwyższy, gdzie większość stanowią nominaci republikańscy” – zauważył.

Mówił również o zachowaniu stacji FOX News, która przez ostatnie lata wspierała partię republikańską oraz Donalda Trumpa, lecz w trakcie napływu kolejnych wstępnych wyników wyborczych z poszczególnych stanów zmieniła ona narrację.

„Jeżeli należymy do tej części ludzkości, która patrzy się na mainstreamowe wiadomości to uwierzymy w tamten prosty świat. Jednakże, jest on bardziej skomplikowany jeśli spojrzymy w inne media zwłaszcza internetowe” – powiedział.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze