Holenderscy lekarze pozywają rząd. Elke de Klerk: “Nie mamy żadnej pandemii”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Holenderscy lekarze zebrali się, aby wygłosić swoje stanoiwsko, wobec podejmowanych przez rząd działań, spowodowanych światową pandemią koronawirusa. Lekarze zaapelowali, aby z powodów medycznych, nie łamano podstawowych praw zapisanych w konstytucji.

Holenderska lekarka stwierdziła, że nie ma powodów do wprowadzania stanu wyjątkowego. W swoim przemówieniu, jasno dała do zrozumienia, że w kraju nie ma żadnej pandemii koronawirusa: – “Covid nie powinien znajdować się na liście A, ponieważ już wiemy, że jest to pospolity wirus grypowy”. Elke de Klerk zapowiedziała również, że wraz z innymi lekarzami i pielęgniarkami, oskarżą rząd o działanie na szkodę kraju. Lekarka ma być w kontakcie z 87-mioma tysciącami pielęgniarek, które odmawiają szczepień.

Zobacz także: Ordo Iuris ostrzega! Gender w sporcie. Projekt rezolucji ONZ dyskryminuje kobiety

Fałszywe testy PCR

Lekarka zaapelowała, aby nie panikować z powodu tak wielu dodatnich testów PCR, ponieważ większość z nich ma być “fałszywie dodatnia”. “Od 89 do 94% z nich ma być fałszywa” – stwierdziła Klerk, oraz poprosiła lekarzy, aby przestali się nimi sugerować. Doktor wyraziła zadowolenie, że coraz więcej w prasie i telewizji, mówi się o tym, że omawiane testy PCR, są nieodpowiednim środkiem, do dokładnej diagnozy wirusa.

Zobacz także: Wybuch gazu w mieszkaniu jednorodzinnym. Nie żyje jedna kobieta

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY