Konfederacja: “Nigdy więcej zamykania gospodarki!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. @Konfederacja

Po godzinie 11. w Sejmie odbyła się krótka konferencja prasowa z udziałem posła Janusza Korwin-Mikke oraz jego żony Dagmary. Prezes partii KORWiN podkreślił, że Konfederacja nie popiera pomysłów z wprowadzaniem restrykcji zamykających polską gospodarkę. Przytoczył sytuację z innych krajów, gdzie nie zastosowano ograniczeń.

Konfederacja zorganizowała dzisiaj w Sejmie konferencję prasową podczas, której jeszcze raz wygłosiła swoje stanowisko na temat panującej epidemii koronawirusa oraz wszelkich planów i pogłosek związanych z wprowadzeniem kolejnych restrykcji w związku z zwiększoną liczbą przypadków zachorowań.

Zobacz także: Papież Franciszek pragnie rewolucji energetycznej: „Musimy uniknąć katastrofalnych zmian klimatycznych”

Poseł Janusz Korwin-Mikke powiedział, że polski rząd boi się koronawirusa, która jest nową chorobą przez co nie odnaleziono jeszcze, bardzo skutecznych leków oprócz remdesiviru – “Chcę przypomnieć, że państwa które nie uległy histerii – mam na myśli Brazylię, Białoruś, Szwecję. Te państwa przeszły oczywiście przez kryzys, ale mają w tej chwili znacznie mniejszą śmiertelność niż w Polsce” – przytoczył kraje prezes partii KORWiN, które nie wprowadzały tzw. lockdownu.

“Nigdy więcej lockdownu! – to przekaz Konfederacji jaki kierujemy do polityków rządzących, do posłów z innych partii oraz obywateli. Oczywiście wirus jest i rozumiemy to, że niektórzy się go boją, lecz dzisiaj większość Polaków bardziej boi się co zrobi rząd” – powiedział Tomasz Grabarczyk, rzecznik prasowy Konfederacji.

Skrytykował on działania rządu Premiera Mateusza Morawieckiego, który jego zdaniem działa w sposób nieprzemyślany i szkodliwy dla polskiej gospodarki. Jego zdaniem Konfederacja jest w stanie podzielić się ze swoimi przemyśleniami dotyczącymi planu ratowania polskiej gospodarki.

konfederacjatv/media narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY