Ostra dyskusją Andrzeja Dudy i Marka Borowskiego. Poszło o fałszywą grafikę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Senator Koalicji Obywatelskiej Marek Borowski zamieścił na swoim Twitterze grafikę, wedle której Kancelaria Andrzeja Dudy miałaby zatrudnić syna kuzynki głowy państwa, w roli degustatora win. Rzeczony wpis nie spodobał się prezydentowi. Między oboma panami doszło do ostrej polemiki.

Prezydent Andrzej Duda i senator Koalicji Obywatelskiej Marek Borowski starli się na Twitterze. Powodem grafika, przedstawiająca fałszywe doniesienia, jakoby Kancelaria Andrzeja Dudy zatrudniła syna kuzynki zwierzchnika sił zbrojnych.

Ostre spięcie prezydenta Dudy i Marka Borkowskiego

W sieci przez pewien czas krążył fake news, według którego Kancelaria Andrzeja Dudy zatrudniła krewnego prezydenta, w roli degustatora win. Wiadomość okazała się prowokacją, a mężczyzna ukazany na grafice związany jest z partią KORWIN. O fałszywości grafiki poinformowała strona Demagog.org.pl. Jenak senator Koalicji Obywatelskiej Marek Borowski postanowił zakpić z prezydenta Dudy na Twitterze. Prócz zamieszczenia zdementowanej już plotki, polityk pozwolił sobie na bardzo kąśliwy komenatarz

” Panie Prezydencie! Proszę niezwłocznie zdementować tę informację, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to prawda…”

Głowa państwa postanowiła udzielić senatorowi Borowskiemu szybkiej riposty. Prezydent zarzucił politykowi KO, iż nie trzyma się zasad, jaki powinny znamionować człowieka z klasą.

“Panie senatorze, nie wiem skąd wziął Pan to kłamstwo, ale do tej pory myślałem, że mimo różnic w poglądach jest Pan człowiekiem z klasą, który porusza się w granicach przyzwoitości. Widzę, że nie. Przykro mi.”

Senator Koalicji Obywatelskiej nie pozostał dłużny prezydentowi i zamieścił kolejny ironizujący wpis.

“Ta informacja pojawiła się w necie.Cieszę się z Pańskiego dementi,bo mimo różnic poglądów,nie bardzo chciałem w to uwierzyć.Niestety,po informacji-która nie okazała się fejkiem-o zatrudnieniu Pańskiej córki jako doradcy,ludziom chodzą po głowie najrozmaitsze podejrzenia. Pozdrawiam.

Wprost

Czytaj także: Koniec koalicyjnych szachów

Czytaj także: Marszałek Grodzki chce zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego

Zobacz także: Prezydent Andrzej Duda:”Sytuacja w kontekście COVID-19 została opanowana

Ogląda na kanale:”Media Narodowe”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY