Żałosne pytanie Jarosława Jakimowicza.Magdalena Ogórek nie wytrzymała!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com/Magdalena Ogórek

W ostatnich dniach trwa nagonka na Krzysztofa Bosaka. Polityk Konfederacji wywołał medialną burzę swoim wpisem, który umieścił na Twitterowym profilu:-Stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką, jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem antynaukowym kłamstwem-brzmiał wpis. Na to sformułowanie negatywnie zareagowali nawet prawicowi politycy, którzy nie mają nic wspólnego ze skrajnie lewicową agendą, jaką w kontekście chowu klatkowego zwierząt przyjęło Prawo i Sprawiedliwość. Swoją dezaprobatę dla opinii Bosaka wyraził były działacz Konfederacji Marek Jakubiak. Co ciekawe publicysta Rafał Ziemkiewicz w tej sprawie mocno skrytykował PIS, który według słów byłego rzecznika UPR-u,:” zakłada sobie pętlę na szyję”. Oliwy do ognia postanowił dorzucić także Jarosław Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz postanowił popisać się żałosnym pytaniem skierowanym w stronę Marka Jakubika. Internauci w dosadny sposób zareagowali na nietrafiony komentarz współprowadzącego programu:”W kontrze”.

Jakimowicz skrytykowany przez internautów

Cała historia bierze swój początek od wpisu jednego z liderów Konfederacji Krzysztofa Bosaka, który skrytykował w nim podnoszony przez Prawo i Sprawiedliwość postulat zakazu chowu klatkowego zwierząt. Ostro zareagował na niego były polityk Konfederacji Marek Jakubiak.

Komentarz Bosaka wywołał w opinii publicznej lawinę komentarzy. Jedni krytykują działacza RN za niewiedzę w kontekście chowu zwierząt, a inni gratulują mu odwagi oraz realnej oceny stanu faktycznego.

Do programu”W kontrze” prowadzonego przez Magdalenę Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza został zaproszony wspomniany już wcześniej Marek Jakubiak. Aktor postanowił popisać się żałosnym pytaniem:-Jakie zwierzę futerkowe przypomina Panu Krzysztof Bosak?- dopytywał gościa. Zażenowana była również Magdalena Ogórek, która wyjąkała tylko” O Jezu” oraz”Wiedziałam”. Jakubiak nie dał się jednak sprowokować:-Bardzo lubię Krzysztofa Bosaka, ale wydaje mi się, że się zagubił w retorykach książkowych. Zirytował mnie mówiąc, iż nie ma dowodu, że zwierzaki w klatkach są nieszczęśliwe-podkreślił.

Na współprowadzącego programu posypały się gromy.

“Wiecie, że nie byłoby duetu Jakimowicz-Ogórek, gdyby nie abonament”-kpił jeden z internatów.

“To jest epokowa chwila, warto ją zapamiętać. Moment, gdy nawet Ogórek nie wytrzymała bredzenia współprowadzącego”-dodał inny.

Wielu artykułuje także, iż sformułowanie Jakimowicza powinno zostać skierowane do Rady Etyki Mediów.

Wirtualna Polska

Czytaj także: Artur Dziambor o ministrze finansów:”Nawet koledzy nie wiedzą kto to”

Czytaj także: Sawicki i Zgorzelski wykluczają koalicję z Prawem i Sprawiedliwością

Zobacz także: Grzegorz Braun apeluje o poszanowanie suwerenności państw oraz zachowanie pokoju w środkowej Europie

Oglądaj na kanale”Media Narodowe”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY