Kanada: każdy kraj ma własnego Trzaskowskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Justin Trudeau

Justin Trudeau

Rafał Trzaskowski jest przedstawicielem lewackiej, progresywistycznej agendy w Polsce. Przyjrzyjmy się zatem lewactwu w innych krajach. Reprezentatywnym przykładem jest Kanada.

W Kraju Klonowego Liścia już od lat 60-tych XX wieku następuje stopniowa ofensywa społeczna, polityczna i kulturowa skrajnej lewicy. Zapoczątkował ją wieloletni (1968-1984) premier Kanady Pierre Trudeau. Następnie, premierem z ramienia Partii Liberalnej był Jean Chretien, obecnie stanowisko szefa rządu dzierży syn Pierre’a Trudeau, Justin.

ZOBACZ TEŻ: “Środowisko narodowe przyczyniło się do Pana zwycięstwa”. List Roberta Bąkiewicza do Andrzeja Dudy.

Efekty zwycięstw wyborczych liberalnej lewicy są widoczne we wszystkich dziedzinach życia. Przyrost naturalny utrzymuje się na ujemnym poziomie, w efekcie Kanada – licząca 36 milionów mieszkańców – by utrzymać stały poziom wzrostu ekonomicznego, zmuszona jest przyjmować rokrocznie około 400 tysięcy imigrantów, głównie z krajów azjatyckich i afrykańskich.

ZOBACZ TEŻ: Zgoda Komisji Europejskiej na fuzję Lotosu i Orlenu.

Edukacja została przejęta przez lewackich aktywistów, skutkiem czego kanadyjscy Millenialsi są wyjątkowo podatni na działanie lewicowo-liberalnej propagandy. Świątynie stoją puste – są burzone, zamieniane na mieszkania lub też budynki użyteczności publicznej. Coraz więcej ludzi młodych umiera na skutek przedawkowania narkotyków. Obecnie jest to około 5 tysięcy osób rocznie.

Źródło: FB.com/Artur Kalbarczyk

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY