Roty Niepodległości żądają postawienie przed sądem Trzaskowskiego za wspieranie lewackich bojówek!

Dodano   0  
  Loading

/ fot. youtube.com

Roty Marszu Niepodległości wystosowały specjalne pismo do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry. Powodem jest finansowanie przez włodarza Warszawy Rafała Trzaskowskiego ekstremistycznych lewicowych bojówek takich jak chociażby Antifa.

PODPISZ PETYCJE – TUTAJ

Roty Marszu Niepodległości zaniepokojone działaniami prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego wystosowały do Prokuratora Generalnego pismo, w którym od Zbigniewa Ziobry oczekuje się przyjrzenia się bliżej sprawie działalności obecnego kandydata na prezydenta.

Trzaskowski finansuje anarchistów i lewaków

Warszawski ratusz dokonał skandalicznego kroku. Przeznaczył aż 3,6 miliona na instytucję kultury mającą za zadanie szkolenie anarchistów z taktyki miejskiej/ gimnastyki. W ramach społecznej szkoły antykapitalizmu w Warszawie przy Biennnalach odbywały się następujące zajęcia: Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo. Taktyki miejskie/ Uliczna gimnastyka czyli techniki działania grupowego. My jesteśmy kryzysem( Kapitału).

Biennale Warszawa są odpowiedzialne za organizację społecznej szkoły antykapitalizmu. Nauka rozpoczęła się w 2019 roku.

Zajęcia miały być realizowane 2 Listopada 2019 roku w kontekście zamkniętej sesji praktycznej, w społecznej szkole antykapitalizmu. Dnia 2 Grudnia odbyć się miał natomiast tzw” Strajk Społeczny – grupowa gra strategiczna przygotowywana przez Plan C”. 11 Stycznia odbyły się kolejne zajęcia. Ich tytuł mocno przeraża” Własność prywatna to kradzież” Własność wspólna to bogactwo”.

Wykaz osób odpowiedzialnych za te zajęcia jest wprost porażający. Są to osoby ściśle powiązane z lewackimi organizacjami.

CZYTAJ TAKŻE: Nowy sondaż IBRIS dla Onetu

Amel Mana- ” działaczka społeczna, feministka, antyfaszystka związana z Kolektywem “Syrena” i Studenckim Komitetem Antyfaszystowskim”.

Julia Strzemińska-” feministka, antyfaszystka związana z Kolektywem” Syrena”.

Tadek Zinowski-” skłoters, anarchista, komunista, działacz Kolektywu” Syrena”.

To tylko niektóre z nazwisk osób bezpośrednio związanych z lewicowymi ruchami działającymi na rzecz destabilizacji państwa i kontestowania doniosłej roli jaką w społeczeństwie pełni własność prywatna. Zachęcamy do podpisania się pod zbiórką na rzecz postawienie włodarza Warszawy przed sądem. Jego działania na rzecz skrajnych i ekstremistycznych bojówek jasno wskazują, w jakim kierunku mogłaby iść Polska, gdyby objął on zwierzchnictwo nad całym krajem. Więcej informacji znajdziecie nas stronie Rot Marszu Niepodległości. Tam także możecie wpłacić na ten szlachetny cel. Link do zbiórki znajdziecie poniżej.

PODPISZ PETYCJE – TUTAJ

Roty.pl

CZYTAJ TAKŻE: Brud z budowy zapchał studzienki?

Dodano w Brak kategorii

POLECAMY