Ziemkiewicz podpowiada PiS: Bąkiewicz albo Braun ministrem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski przeszli do II tury wyborów prezydenckich. Nie wiadomo jeszcze jak zachowają się wyborcy Konfederacji i na kogo zagłosują.

Według publicysty Rafała Ziemkiewicza, aby wyborcy Krzysztofa Bosaka zagłosowali na kandydata PiS to trzeba coś zaproponować.

Oddać resort kultury

Dziennikarz uważa, że dobrym ruchem byłoby oddanie resortu kultury w ręce Grzegorza Brauna, albo Roberta Bąkiewicza. Tak napisał na swoim koncie twitterowym: Dla pozyskania wyborców Krzysztofa Bosaka PiS powinien zaproponować Konfederacji resort kultury. Np Grzegorz Braun ministrem. Albo jeszcze lepiej Robert Bąkiewicz. Rozmarzam się na myśl, jak oni by się wreszcie zabrali za to zaskorupiałe k***stwo i jego homokomunisyczne układy

CZYTAJ TAKŻE: Cejrowski ostro o Konfederacji: „powinna zmienić debilną decyzję”

Według danych PKW z 99 proc. komisji wyniki pierwszej tury wyglądają następująco: Andrzej Duda – 43,67 proc. głosów, Rafał Trzaskowski – 30,34 proc., Szymon Hołownia – 13,85 proc., Krzysztof Bosak – 6,75 proc. Władysław Kosiniak-Kamysz – 2,37 proc., Robert Biedroń – 2,21 proc. Frekwencja była rekordowa i wyniosła 64,4 proc.

TWITTER.COM

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY