Diaboliczny proceder organizacji aborcyjnych. Publicznie chwalą się statystykami mordów dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Fundacja Pro-Prawo do życia opublikowała dzisiaj informację o skandalicznym procederze polskich organizacji aborcyjnych, które chwalą się publicznie statystykami dokonywanych morderstw na nie narodzonych dzieciach. Autorka publikacji przekonuje, że organizacje publicznie przyznały się do łamania prawa.

Jak zauważyła Cecylia Szymanowska z fundacji Pro-Prawo do życia, polska organizacja aborcyjna “Aborcyjny Dream Team” publicznie pochwaliła się zebranymi funduszami przekazanych do pomocy przy morderstwach nienarodzonych dzieci. Zwróciła ona uwagę, że takie działanie jest w Polsce zakazane i przytoczyła art. 152 KK, mówiący o tym.

“Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Tej samej karze podlega, kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania. Kto dopuszcza się czynu określonego w § 1 lub 2, gdy dziecko poczęte osiągnęło zdolność do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8” – mówi zapis ustawy o Kodeksie Karnym.

Zobacz także: Druga fala pandemii? NATO ma już plan

Przytoczyła ona w swoim artykule również historię sprzed dwóch lat, gdzie sąd okręgowy w Opolu skazał na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu, matkę 16 letniej córki. Katarzyna T. z Kędzierzyna-Koźle, zakupiła za pośrednictwem internetu środki poronne dla swojej córki i pomogła przy zabiciu swojego wnuka.

Przypomniała również o sprawie sprzed ośmiu lat, gdzie również skazano matkę tym razem 20-letniej córki na karę rocznego pozbawienia wolności za pomoc przy zabiciu nienarodzonego. Kobieta z Hrubieszowa nakłoniła pełnoletnią córkę do dokonania aborcji na dziecku oraz przekazała pieniądze na ten cel. W ten sam sposób zachował się 23-letni partner młodej kobiety, który zawiózł ją również do Włodzimierza Wołyńskiego na Ukrainie, by dam mogła dokonać morderstwa w klinice aborcyjnej.

Aborcyjny Dream Team pochwalił się, że w ciągu 6 miesięcy na pomoc w dokonaniu aborcji przeznaczono ponad 120 tysięcy złotych. Z tych funduszy sfinansowano m.in. poradnictwo nt. przerywania ciąży, konsultacje z zakresu opieki okołoaborcyjnej, poradnictwo dokonywania aborcji zagranicą, pomoc w wyborze kliniki i umawianiu zabiegów, organizacji wyjazdów i pobytu w krajach, w których odbywały się zabiegi aborcyjne, finansowanie i współfinansowanie kosztów zabiegów, podróży i pobytu oraz wsparcie w tłumaczeniu i towarzyszenie podczas zabiegów w klinikach.

https://www.facebook.com/aborcyjnydreamteam/photos/a.2227948047429563/3321158361441854/?type=3&theater

W publikacji, Cecylia Szymanowska skrytykowała polskie służby za bierną postawę w tak jawnym łamaniu prawa – “Widocznie polskie służby nie mają ochoty pilnować przestrzegania polskiego prawa. Może zajęte spisywaniem i wzywaniem na komisariat uczestników legalnych pikiet antyaborcyjnych, a następnie umarzaniem kolejnych spraw, po prostu nie mają na to czasu? Jeśli tak, pora zrewidować priorytety” – napisała.

stronazycia.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY