Dziennikarka TVN wyrzuciła posła PiS z programu! Poszło o ideologie LGBT

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
TVN 24

/ Źródło: TVN24

W telewizji TVN 24 podczas programu “Fakty po Faktach” miała miejsce pełna napięć rozmowa posła Porozumienia, Jacka Żalka z dziennikarką Katarzyną Kolendą- Zaleską. Rozmowa dotyczyła ochrony policyjnej pod domem Jarosława Kaczyńskiego oraz działań środowisk LGBT.

Na początku rozmowy poruszono temat domu prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego, który strzeżony jest przez służby policyjne. Poseł Porozumienia powiedział, że obecność policji pod domem polityka była konieczna, ponieważ odbywały się tam protesty. Kiedy dziennikarka stwierdziła,że protesty były jedynie kilkoma incydentami, poseł Żalek ostro temu zaprzeczył. “- Wzbiła się pani na wyżyny manipulacji, czym innym są manifestacje polityczne, a czym innym są incydenty.” – powiedział. Kolenda- Zaleska zwróciła natomiast uwagę posłowi, że jako jej gość wciąż ją obraża.

“Czy może się Pani ocknąć, ja rozumiem że jest gorąco…”

Dalsza rozmowa przebiegała na temat LGBT. Poseł odnosił się do działań tej grupy oraz do wpisu europosła PiS Joachima Brudzińskiego na Twitterze na ten temat. Żalek zapytał także Kolendę- Zaleską, czym jest LGBT. Kiedy w odpowiedzi na jego pytanie dziennikarka zaczęła mówić, że są to ludzie homoseksualni i transseksualni, poseł zaprzeczył. “- To nie są ludzie, to ideologia!” – powiedział stanowczo. Kontynuował ponadto:”- Czy może się Pani ocknąć, ja rozumiem że jest gorąco…”. Nie dokończył jednak swojej wypowiedzi, ponieważ dziennikarka przerwała rozmowę, dziękując i urywając połączenie z posłem.

Do sytuacji w telewizji odniosła się na Twitterze dziennikarka Katarzyna Lubiniecka- Różyło, która określiła zachowanie posła jako “skandaliczne”.

ŹRÓDŁO: DORZECZY

Zobacz także: Trwa fala zamieszek. W Rotterdamie uszkodzono pomnik admirała

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY