Ostry komentarz Schreibera na słowa Tuska: “Przykre i niestosowne, by nie powiedzieć podłe”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Donald Tusk

/ Źródło: flickr.com

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber wypowiedział się na temat wpisu zamieszczonego przez Donalda Tuska na Twitterze. Były premier w swoim wpisie zarzuca rządzącym, że bogacą się na pandemii koronawirusa.

Wpis Donalda Tuska  nie jest pierwszym, jaki opublikowała strona opozycyjna wobec obecnego rządu na temat zysków dzięki pandemii.  Jak twierdzi na Twitterze były premier: ” Lepiej im wychodzi zarabianie na zarazie niz jej zwalczanie. I zaczynam się obawiać, że oni też to wiedzą”.  

“Powstrzymam się od jakiegokolwiek komentarza”

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów wypowiedział się następująco: ”-To jest tak niestosowne i tak przykre, by nie powiedzieć, że podłe, że powstrzymam się od jakiegokolwiek komentarza.” Wypowiedź Łukasza Schreibera padła podczas rozmowy w Polsat News.  Schreiber przekonuje również, że Polacy zdają sobie sprawę, jaka jest rzeczywistość. Nie trudno bowiem porównać sytuację Polski w okresie pandemii z sytuacją wielu innych europejskich krajów. “-Sami są w swojej mądrości gotowi wyciągnąć wnioski.” – dodał.

Łukasz Schreiber zaznaczył także, że Donald Tusk powinien unikać porównywania rządów Platformy Obywatelskiej z obecną władzą. Przytacza afery, po których były premier Polski był zmuszony dymisjonować ministrów. “-Po jednej takiej aferze musiał dymisjonować pół rządu.” – przypomniał na antenie Polsat News Schreiber.

ŹRÓDŁO: DORZECZY

Zobacz także: Poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj o Szymonie Hołowni. „Jest to niewątpliwie jedna z odsłon systemu, z którym walczymy” [WIDEO]

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY