REKLAMA

Poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj o Szymonie Hołowni. „Jest to niewątpliwie jedna z odsłon systemu, z którym walczymy” [WIDEO]

Poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj o Szymonie Hołowni. „Jest to niewątpliwie jedna z odsłon systemu, z którym walczymy” [WIDEO]

Gościem pani redaktor Agnieszki Jarczyk w Komentarzu Polityczym był obecny poseł na sejm RP – Krzysztof Tuduj. Tematem rozmowy były majowe wybory prezydenckie oraz bieżące wydarzenia polityczne.

REKLAMA

Tomasz Parol prawnik z Anuluj Mandat stwierdził, że wybory się odbyły ponieważ on zagłosował na swojego kandydata Stanisława Żółtka. Teraz czeka na werdykt Sądu. Pani redaktor zapytała się posła Konfederacji o opinie na ten temat. „Nie ma co do tego wątpliwości, kampania wyborcza w tym okresie jest bardzo dziwna. Wszyscy wiemy przecież wiemy, że wybory się nie odbyły. Działania wyżej wymienionego Pana należy odbierać bardziej jako happening polityczny (…) próba dowodzenia w sądzie tego, że wybory się odbyły to rzecz groteskowa”- wypowiedział się poseł.

Zobacz także : Witek: Zostałam oszukana przez marszałka Grodzkiego. Sprawa jest bardzo poważna

Nowy „okrągły stół” oraz kandydatura Hołowni

Krzysztof Tuduj został zapytany o ostatnie posiedzenie rządowe tzw. Okrągły Stół w którym udział wzieli m.in Pan Krzysztof Bosak oraz Janusz Korwin-Mikke. „Precyzyjnie odpowiadając to nie wiem o czym tam rozmawiano, ponieważ nie byłem obecny podczas tych rozmów ale nie było to spotkanie, które by coś wniosło do tej całej układanki politycznej (…) Pomysły Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy o jakichś rozmowach z rządem podczas gdy ten ma większość w sejmie i robi co chce wyglądają komicznie i raczej nie mają większego znaczenia” odpowiedział. Krzysztof Tuduj odniósł się również do kandydatury Szymona Hołowni. ” Odnoszę się do tej kandydatury sceptycznie. Smuci mnie fakt, iż Polacy dają się kolejny raz nabrać na marketingowe sztuczki polityczne. Pamiętam jak powstawała partia Nowoczesna pana Ryszarda Petru i przypomina mi to ten sam scenariusz. Sztuczka polega na tym, że odrazu pokazuje się w sondażach dwucyfrowe poparcie i każe się opinii publicznej w to wierzyć. Stoją za nim dziwni ludzie. Jest to niewątpliwie jedna z odsłon systemu, z którym walczymy”. Całość wywiadu poniżej.

Zobacz także : KE w końcu wydała ważną decyzję dla polskich przedsiębiorców. Czemu uniokraci tyle zwlekali?

REKLAMA

Komentarze