REKLAMA

Konferencja Min. Sprawiedliwości. „Stop hejtowi przeciwko obrońcom życia” Zuzanna Wiewiórka odznaczona medalem [WIDEO]

REKLAMA

15 maja odbyła się konferencja prasowa Ministerstwa Finansów pod tytułem „Stop hejtowi przeciwko obrońcom życia”. W konferencji wziął udział były minister sprawiedliwości Marcin Romanowski oraz działaczka pro life Zuzanna Wiewiórka, która to została odznaczona „brązowym medalem” przez obecnego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro za udaremnienie dokonania nielegalnej aborcji oraz całokształt swojej działaności.

„Drodzy Państwo Zuzanna Wiewiórka w swoich działaniach wykazała się wielką odwagą (…) mimo wielu gróźb oraz tak zwanego hejtu czyli słów nienawiści wykazała się bardzo szlachetnie ” – W imieniu Ministerstwa Finansów oświadczył Marcin Romanowski.

Zobacz także : Raperzy krytycznie o pandemii? Zobacz najciekawsze #hot16challenge2 [WIDEO]

Ministerstwo słowami pana Romanowskiego wydało oświadczenie w ktorym mówi o tym, że jego obowiązkiem jest chronić życie. „Konstytucja w artykule 38 mówi o prawnej ochronie życia. Każdy od poczęcia do naturalnej śmierci jest objętym tym prawem”. Odznaczenie to jest również podziękowaniem za swoją pracę dla wszystkich ludzi, którzy walczą w obrone życia, tego najbardziej bezbronnego „Wszyscy którzy z uporem walczą w słusznej sprawie otrzymają poparcie i uznanie ministerstwa”. „Przymuję to wyróżnienie nie tyle w swoim imieniu co w imieniu wszystkich obrońców życia, którzy każdego dnia dają świadectwo wartości ludzkiego życia (…) którzy otwarcie mówią o tym, że aborcja to morderstwo a także tych, którzy ze względu na swoje zdanie są ofiarami przemocy. Dziękuję w imieniu mojej rodziny, która jest pod atakiem handlarzy środkami poronnymi. W imieniu wontariuszy fundacji Pro Prawo do Życia, którzy są adresatami gróźb brutalnego gwałtu. Wierzę i mam nadzieję, że to wyróźnienie nie jest tylko pustym gestem ale jest zapowiedzią końca dotychczasowej bezkarności środowisk aborcyjnych”.

Zobacz także : Zaradkiewicz rezygnuje z I prezesa SN. Znamy następce: „Od zawsze bronił wartości życia i wolności”

REKLAMA

Komentarze