Bosak: “Domagamy się przeprowadzenia uczciwych wyborów”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. @KonfederacjaTV

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Krzysztof Bosak podniósł apel w kierunku rządu. W imieniu Konferencji domagał się przeprowadzenia wyborów prezydenckich w sposób uczciwy i mieszany. Zażądał również od rządu szybkiego ustalenia ostatecznego terminu.

Krzysztof Bosak podczas konferencji prasowej pod pomnikiem AK przedstawił cztery postulaty do przeprowadzenia sprawnych i uczciwych wyborów – “Pierwsza sprawa to wyznaczenie nowego terminu wyborczego. Natychmiast musimy poznać nowy termin. Drugi punkt to normalne wybory i tradycyjne głosowanie. Trzeci punkt to głosowanie korespondencyjne dla chętnych, dla tych którzy nie czują się bezpiecznie. Czwarty punkt to uczciwa kampania w mediach publicznych” – zaznaczył kandydat na Prezydenta.

Zobacz także: Węgry przeciwko ideologii gender. Parlament odrzucił konwencję stambulską

https://www.facebook.com/krzysztofbosak.mikroblog/videos/544307683170734

“Mamy obecnie kompletny bałagan spowodowany przez dwie strony konfliktu. Tak naprawdę jedna strona jest warta drugiej. Teraz my,, Konfederacja oferuje posprzątanie tego całego bałaganu. Krzysztof Bosak już dwa miesiące temu mówił jak konstytucyjnie przesunąć wybory” – powiedział Witold Tumanowicz z Ruchu Narodowego.

Poseł Konfederacji w trakcie swojej konferencji zaznaczył, że żąda szybkiego ustalenia terminu wyborów. Zaprezentował również gotowość do współpracy, aby przedyskutować odpowiednie projekty umożliwiające przeprowadzenie uczciwych wyborów.

KonfederacjaTV

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY