Tak Roty Niepodległości pomagają w walce z koronawirusem. “Dobro wraca”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Roty Niepodległości

Roty Marszu Niepodległości przekazały kolejny sprzęt specjalistyczny, który posłuży do zwalczania koronawirusa. Od początku epidemii patrioci pomagają w walce z wirusem.

Jak poinformowało Stowarzyszenie na swoich mediach społecznościowych do szpitala w Pruszkowie przekazano respirator i kabinę dezynfekującą.

“Mamy dobrą informację. Dziś szpital w Pruszkowie otrzymał od nas profesjonalny sprzęt medyczny, który posłuży do dalszej walki z epidemią koronawirusa. Dzięki wsparciu naszych sympatyków udało się zebrać ponad 130 000 zł. Największą część zbiórki pochłonął zakup respiratora, który trafił dziś do podwarszawskiego szpitala. Dobro wraca”

Patrioci nie zostawiają lekarzy

Sprzęt medyczny przekazał członek zarządu Stowarzyszenia Damian Kita, który tak skomentował wydarzenie dla naszego portalu:

“W związku z prowadzoną przez Roty MN zbiórką funduszy na walkę z koronawirusem, udało się zakupić respirator stacjonarny. Sprzęt został oddany do dyspozycji lekarzy Szpitala Powiatowego w Pruszkowie i zostanie wykorzystany zarówno w przypadku zakażeń koronawirusem ale i w codziennym funkcjonowaniu placówki. Dyrekcja zapewniła o potrzebach szpitala i złożyła podziękowania Rotom i wszystkim darczczyńcom”.

Tak Roty Niepodległości opisują swoją akcję na portalu zrzutka.pl:

“Jako odpowiedzialny i solidarny naród musimy być gotowi do poświęceń i dlatego postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, której fundusz zostanie przeznaczony na zakup respiratorów. W przypadku braku możliwości zakupu wskazanego sprzętu specjalistycznego środki zebrane w zrzutce przeznaczymy na inny cel związany z walką z wirusem. Nie przechodź obojętnie, to może pomóc Twoim bliskim!”

Nadal można wspierać darowiznami zbiórkę na rzecz pomocy służbie zdrowia w walce z COVID-19.

ZBIÓRKA NA SPRZĘT MEDYCZNY – KLIK

FACEBOOK / ROTY.PL

Czytaj także: STOP 447: To od tych posłów zależy dalszy los ustawy chroniącej polski majątek. Inicjatorzy wzywają do działania

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY