REKLAMA

STOP 447: To od tych posłów zależy dalszy los ustawy chroniącej polski majątek. Inicjatorzy wzywają do działania

STOP 447: To od tych posłów zależy dalszy los ustawy chroniącej polski majątek. Inicjatorzy wzywają do działania

Obywatelski projekt ustawy „STOP 447” został 16 kwietnia skierowany do Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Teraz od posłów tej komisji zależy przyszłość ustawy autorstwa Rot Niepodległości.

Roty Marszu Niepodległości nie chcą odpuścić ws. projektu ustawy chroniącej polski majątek. Na swojej stronie wzywają sympatyków do wzmożonego działania i osobistego naciskania na posłów zasiadających w Komisji Sprawiedliwości.

REKLAMA

To od tych posłów zależy dalszy los obywatelskiego projektu ustawy „STOP 447”. Złożona przez nas ustawa poparta przez niemal ćwierć miliona Polaków została skierowana 16 kwietnia do Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Teraz od tej komisji, a w szczególności od jej przewodniczącego Marka Asta zależy jej dalszy los.

TRZEBA DZIAŁAĆ, dlatego apelujemy do naszych sympatyków i ludzi, którym zależy, aby temat 447 nie został zamieciony pod dywan, o wysyłanie do tychże posłów listów i maili z naciskiem o przyśpieszenie prac – niech widzą, że patrzymy im na ręce! Co zrobić? Wejdź na stronę: www.roty.pl/napiszdoposla i znajdź posłów z Komisji Sprawiedliwości i wyślij do niego list lub zadzwoń. NIE ODPUSZCZAMY

ROTY.PL / FACEBOOK

REKLAMA

Komentarze