Lista hańby. Przedsiębiorstwo Holocaust nie próżnuje podczas epidemii

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Przedsiębiorstwo Holocaust nie próżnuje podczas epidemii. Gościem Mediów Narodowych był znany dziennikarz śledczy, Wojciech Sumliński. Zapraszamy!

W programie “Stan zakażenia” redaktor Agnieszka Jarczyk rozmawiała ze znanym dziennikarzem śledczym i pisarzem, Wojciechem Sumlińskim. 16 kwietnia mieliśmy w Sejmie procedowanie, czytanie, głosowanie nad projektami obywatelskimi, w tym nad projektem ustawy #STOP447. Jak dobrze wiemy, projekt przeszedł pierwsze czytanie i trafił do komisji. Według Wojciecha Sumlińskiego był to dzień hańby. “Wykonaliśmy tyle pracy ile tylko mogliśmy, by na atomy, na czynniki pierwsze rozłożyć to zagrożenie, które jest absolutnie realne”. Niestety większość posłów uznała, że takiego zagrożenia nie ma. Wojciech Sumliński podkreślił pracę polskich patriotów w walce z zakusami środowisk żydowskich.

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Gowin: “majowe wybory w ogóle nie wchodzą w grę”

“Sytuacja jest bardzo dramatyczna” – podkreślał dziennikarz śledczy. “Kiedy ja słuchałem wystąpień w Sejmie wielu posłów, to po prostu przecierałem oczy ze zdumienia. Jak można być takim ignorantem? Jak można mówić, że to dla nas nie jest groźne? Przecież wystarczyło przeanalizować sytuację dotyczącą Szwajcarów”. Niestety za niezwłocznym zajęciem się tematem walki o prawdę historyczną i polską własność zagłosowali tylko posłowie Konfederacji, Solidarnej Polski i kilku polityków PSL. Większość polityków “patriotycznego” PiS stara się zamrozić projekt w komisji. Zbulwersowało to wielu polskich patriotów, którzy zebrali aż 200 tysięcy podpisów w tej sprawie. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania opinii Wojciecha Sumlińskiego na temat tej “listy hańby”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY