REKLAMA

Żydzi zachwalają rząd PiS, bo powstrzymał „skrajną prawcię” i STOP447

REKLAMA

Jak to się czasem już na ulicy mówi, „wyszedł Morawiecki z worka”. Żydowskie media zachwalają polski rzad, bo powstrzymał „skrajną prawicę”.

Temat projektu obywatelskiej ustawy STOP447 został oczywiście zauważony w Izraelu. Żydzi zachwalają polski rząd, ponieważ powstrzymał „skrajną prawicę”. Portal Kresy.pl cytuje kilka opinii prosto z żydowskich gazet. Jak to coraz częściej mówi się w żartach na polskich ulicach, „wyszedł Morawiecki z worka”. W Polsce rząd sytuuje się często na pozycjach narodowo-katolickich czy nawet uniosceptycznych, a poza granicami naszego kraju przekonuje o swoim poparciu dla Unii, doprasza się nowych podatków i stale podkreśla doniosłość mitycznego sojuszu polsko-żydowskiego. Sposób komentowania ustawy STOP447 przez żydowskie media jasno sugeruje prawdziwe intencje władzy PiS-u!

ZOBACZ TAKŻE: Kandydaci zastanawiają się nad udziałem w debacie prezydenckiej TVP

„Rządząca krajem partia Prawo i Sprawiedliwość postawiła się próbom skrajnej prawicy, która chciała zablokować kraj przed współpracą ze Stanami Zjednoczonymi w sprawie rekompensowania strat ofiar Holokausty w czasie II Wojny Światowej” – pisał Haaretz. Żydowska Agencja Telegraficzna zachwala z kolei, że „polska partia rządząca zajęła stanowisko przeciwko presji ze strony skrajnej prawicy, by powstrzymać restytucję mienia należącego do Żydów i innych przed Holokaustem”. Teraz The Times od Israel podkreśla, że według PiS ustawa STOP447 jest niepotrzebna. Według tego portalu Sejm był zmuszony zając się tym tematem, bo „skrajna prawica” zebrała podpisy. Nie żadna „skrajna prawica”, tylko zwykli Polacy! Patrioci, którzy zawsze są przeciwko kłamczuchą. Nie ważne, czy kłamie inny Polak, Żyd czy Eskimos.

REKLAMA

Komentarze