Żałosna TVP. Robią z Romana Giertycha narodowca. “Były prezes MW”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

TVP zachowuje się naprawdę żałośnie! Dla reżimowej telewizji Roman Giertych jest “byłym prezesem Młodzieży Wszechpolskiej”. Okropne manipulacje.

Roman Giertych oczywiście był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej. W latach… 1989-1994. Potem przez lata był jednym z liderów narodowców. Jako prezes Ligi Polskich Rodzin w 2007 r. doprowadził do upadku tej partii i odejścia przez nią z pozycji narodowych. Od lat wysługuje się salonom liberalnym i popiera tak zwaną totalną opozycję, od czasu do czasu atakując środowisko narodowców, które przez 12 lat musiało odbudowywać swoją pozycję po zdradzie R. Giertycha. TVP postanowiło ugrać jednak dwie pieczenie na jednym ogniu – zaatakować totalną opozycję spod znaku KO i spróbować skompromitować narodowców, wiążąc z nimi Giertycha.

ZOBACZ TAKŻE: [SONDAŻ] Konfederacja ma już 11%! Olbrzymia przewaga PiS, spadek KO

TVP komentując rady Romana Giertycha dla opozycji (Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Władysława Kosiniaka-Kamysza czy Szymona Hołowni), nazwała go “byłym prezesem Młodzieży Wszechpolskiej”. Sam Giertych skomentował to, odnosząc się do Jacka Kurskiego, który nadal jest najważniejszą postacią w TVP. “Zabawne jest jak TVP Jacka Kurskiego przedstawiając mój plan dla opozycji tytułuje mnie b. prezesem MW. Jacku, a pamiętasz jak zabiegając o przyjęcie cię do LPR-u hojnie stawiałeś działaczom MW z Gdańska licząc na ich poparcie? W końcu zlitowałem się i PiS zamieniłeś na LPR”. Obecnie jesteśmy też świadkami żałosnej walki na linii TVP-TVN. Obie strony są siebie warte.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY