REKLAMA

[SONDAŻ] Konfederacja ma już 11%! Olbrzymia przewaga PiS, spadek KO

[SONDAŻ] Konfederacja ma już 11%! Olbrzymia przewaga PiS, spadek KO

W sondażu pracowni Social Changes dla propisowskiego portalu wPolityce.pl Konfederacja ma już 11% poparcia. Olbrzymia przewaga PiS, starta Platformy.

REKLAMA

Dobra wiadomość dla ideowej prawicy. W najnowszym sondażu pracowni Social Changes dla propisowskiego portalu wPolityce.pl, Konfederacja ma już 11% poparcia. Oznacza to wzrost o dwa punkty procentowe w porównaniu do ostatniego badania tej sondażowni. Powody do radości może mieć także partia rządząca. Prawo i Sprawiedliwość ma w tym sondażu aż 52% poparcia! To z kolei oznacza wzrost o trzy punkty procentowe. Przewaga PiS nad „stronnictwem brukselskim” jest olbrzymia. Koalicja Obywatelska ma tylko 15%, co oznacza spadek o 3 punkty.

ZOBACZ TAKŻE: Patrioci nie odpuszczają ws. #STOP447! Robert Bąkiewicz wysłał pismo

Dalej jest skrajna lewica. Warto wspomnieć, że sojusz postkomunistycznego SLD, tęczowej Wiosny Roberta Biedronia oraz skrajnie lewackiej Partii Razem ma tak dobre wyniki wynika z tego, że ich przedstawiciele mieli dobry dostęp do telewizji publicznej. Lewica ma 11 procent, co oznacza spadek o trzy punkty procentowe. Następna jest Konfederacja, o której już wspominaliśmy. Spadek zaliczyła także Koalicja Polska, a więc sojusz Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysława Kosiniak-Kamysza z resztkami dawniej antysystemowego ruchu Kukiz’15. Koalicja Polska może liczyć na 8% poparcia, co również oznacza utratę poparcia, tym razem o dwa punkty procentowe.

REKLAMA

Komentarze