Majda: Pracujemy po 20 godzin dziennie – Chcemy dostarczyć jak najwięcej kabin [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Screen z CGTN / YouTube

Adrian Majda, właściciel firmy Plandeki Kalisz w rozmowie z redaktor Agnieszką Jarczyk potwierdza doniesienia o współpracy ze szpitalem. Poinformował, że jego przedsiębiorstwo produkuje specjalne kabiny do dezynfekcji dla personelu medycznego w całej Polsce.

Do tej pory udało się wykonać kaliskiej firmie 20 sztuk kabin do dezynfekcji. Adrian Majda, właściciel Plandeki Kalisz zapowiada kolejne partie takich konstrukcji, aby zapewnić szpitalom w Polsce odpowiednie warunki bezpieczeństwa.

Odpowiedzialność za finansowanie tego przedsięwzięcia spadła na polskie przedsiębiorstwo – “Finansujemy to z własnych środków. Mamy również tzw. zrzutkę pieniędzy, są również firmy delikatnie sponsorujące nasze działania”. Kaliskie przedsiębiorstwo jest obecnie produkować 9 sztuk kabin dziennie.

Zobacz także: Wszechpolski program w Mediach Narodowych. “Warząc Słowa” [WIDEO]

“Dostajemy od ratowników medycznych ciepłe słowa podziękowania. Szpitale ustawiają się w kolejce po nasz produkt” – opowiada Adrian Majda.

Obecnie jego przedsiębiorstwo jest jedynym, które zajmuje się produkcją takich kabin dezynfekujących w Polsce. Do niej zgłaszają się inne firmy, które są w stanie pomóc przy produkcji elementów potrzebnych do konstrukcji.

Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY