REKLAMA

Wszechpolski program w Mediach Narodowych. „Warząc Słowa” [WIDEO]

Wszechpolski program w Mediach Narodowych. „Warząc Słowa” [WIDEO]

Nowy vlog na Mediach Narodowych. „Warząc Słowa” to program prowadzony przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej. Zachęcamy do oglądania.

„Warząc Słowa” to nowy program, a właściwie vlog, który możemy oglądać w telewizji internetowej Mediów Narodowych. Dzisiaj został opublikowany pierwszy odcinek. Program jest o tyle ciekawy, że jest prowadzony przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej. W programie możemy zobaczyć i usłyszeć samego prezesa tej młodzieżowej organizacji narodowej, Ziemowita Przebitkowskiego. Program w zabawny sposób przedstawia spojrzenie młodych narodowców na otaczający nas świat.

„Bardzo duża grupa ludzi, zamiast dyskutować, zamiast próbować wejść w dialog, po prostu stara się uciszyć swoich oponentów”. Nazwa programu w zabawny sposób łączy więc dwa tematy w nim podejmowane – warzenie piwa i normalne podejście do debaty publicznej. Prowadzący krytykują postawę, która polega na „dawaniu po głowie pałką politycznej poprawności”. Co jak co, ale politycznej poprawności w tym programie nie usłyszymy. Usłyszymy jednak o samym problemie tego specyficznego sposobu myślenia, które jest podstawą politycznej poprawności.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Mandrela w Chicago. Rozmowa o NSZ i Wtoldzie Pileckim [WIDEO]

„W tym programie, w kolejnych odcinkach, będziemy zachęcali was do tego, żeby ważyć słowa, ważyć to, co się mówi i skupiać się na faktycznej treści. A że bardzo przyjemnie rozmawia się i okoliczności sprzyjają rozmowie pełnej szacunku przy piwie, postanowiliśmy przygotować coś specjalnego”. Co to będzie? „W najbliższych tygodniach będziecie świadkami czegoś naprawdę wyjątkowego”. W pierwszym odcinku pokazano nam narzędzia i składniki potrzebne do stworzenia piwa. Celem jest powstanie piwa o bardzo ciekawej nazwie. „Nie jestem rasistą ALE…”. Zachęcamy do oglądania programu.

REKLAMA

Komentarze