Miarka się przebrała! Strajk przedsiębiorców mimo kwarantanny! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Kołodziejczak

Michał Kołodziejczak / Fot. YouTube/Media Narodowe

Gościem Mediów Narodowych był wczoraj Michał Kołodziejczak, szef AGROunii. Mowa była rzecz jasna o obecnej sytuacji gospodarczej w Polsce. Będą strajki?

W Mediach Narodowych gościem był Michał Kołodziejczak, szef AGROunii. Jeden z bardziej znanych “ludowych buntowników” i głosów rolników w ostatnich latach. Rozmowa dotyczyła oczywiście obecnej sytuacji gospodarczej w naszym kraju i podejścia do niej ze strony przedsiębiorców, pracowników i rolników. “Przedsiębiorcy, rolnicy, pracownicy nie czuja się obecnie w żaden sposób zabezpieczeni poprzez jakiekolwiek działania państwa i tych struktur politycznych, które podejmują dzisiaj decyzje” – podkreślał Kołodziejczak.

Według szefa AGROunii przekonujemy się, że nasze państwo niestety zrobione jest z dykty. “Niestety mamy moment sprawdzenia tego wszystkiego. Mamy moment, kiedy każdy z nas to widzi”. Według Kołodziejczaka mimo lat pracy i “składania się na państwo”, ludzie zostają pozostawieni sami sobie. “Służba zdrowia już jest na kolanach, przedsiębiorstwa pozamykane, rolnicy z którymi ja mam bardzo dobry kontakt, bo sam jestem rolnikiem, ogromna niepewność co będzie dalej” – wyliczał.

ZOBACZ TAKŻE: Belgia zniszczyła swój zapas masek, by zrobić miejsce dla “uchodźców”

Pewnie większość z nas nie zakazi się koronawirusem, nie mówiąc już o poważnej chorobie czy śmierci, ale każdy z nas odczuje kryzys gospodarczy. “Można powiedzieć, że to jest eksterminacja polskich krótkich łańcuchów dostaw żywności do konsumentów”. Kołodziejczak podkreślał, że problem nie dotyczy tylko rolników czy przedsiębiorców, ale “całe społeczeństwo dostanie bardzo mocno w twarz”. Zachęcamy do wysłuchania tej półgodzinnej rozmowy, która dostępna jest na kanale telewizji internetowej Mediów Narodowych.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY