Zmarł kierowca Wiceministra Sprawiedliwości – Był zarażony koronawirusem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
stetoskop

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Kolejną ofiarą koronawirusa okazał się być kierowcą Wiceministra Sprawiedliwości, Marcina Romanowskiego. Bliski pracownik w ministerstwie zmarł wczoraj w nocy po ciężkiej walce z COVID-19. Dotychczas w Polsce zmarło 31 osób oraz jest 2132 przypadków zarażeń.

Przebywający od miesiąca na urlopie kierowca resortu sprawiedliwości zmarł wczoraj w szpitalu po ciężkiej walce z COVID-19. Michał – bo tak miał na imię mężczyzna, nie spotykał się z innymi osobami, kiedy zdiagnozowano u niego koronawirusa.

Zobacz także: Szumowski: Możliwe jeszcze większe restrykcje

O śmierci swojego pracownika powiadomił Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Romanowski, wyrażając przy tym ogromny żal oraz poprosił o modlitwę za jego duszę – “Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Michała. Proszę o modlitwę za jego duszę i za jego bliskich, w tym trudnym dla nich czasie. RIP”.

Słowa otuchy i kondolencje w imieniu całego resortu złożyła jej rzecznik Agnieszka Borowska – “Jesteśmy głęboko poruszeni informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje jak straszny jest koronawirus. Zmarły był jednym z kierowców resortu. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie i na zwolnieniu. Jest nam bardzo przykro, że przegrał walkę o życie. R.I.P”.

Obecnie w Polsce na COVID-19 cierpi 2132 osób, natomiast śmierć w wyniku zarażenia i chorób współistniejących poniosło 31 osób. Ministerstwo Zdrowia apeluje do Polaków o pozostanie w domach i dbania o swoje zdrowie.

interia/twitter

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY