Sytuacja w USA. “Kliniki śmierci działają pomimo epidemii” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube/Media Narodowe

Jak wygląda sytuacja w Stanach Zjednoczonych? Wieści z USA przedstawił nam Arkadiusz Cimoch. “To epidemia strachu”. Kliniki aborcyjne działają normalnie.

Arkadiusz Cimoch przedstawił widzom Mediów Narodowych sytuację, która ma miejsce w Stanach Zjednoczonych. Mówi on o epidemii paniki. Na początku polecił jednak lektury, które warto przeczytać w obecnej sytuacji, gdzie wielu z nas znajduje się na “przymusowym urlopie”. Mówił rzecz jasna o Piśmie Świętym, ale także wymienił “O naśladowaniu Chrystusa” Tomasza a Kempis. Do czytania tego dzieła zachęcał przecież sam wielki Rotmistrz Witold Pilecki. Arkadiusz Cimoch polecał także książkę Wojciecha Jerzego Muszyńskiego pt. “Toreadorzy Hitlera”, która opowiada o hiszpańskich ochotnikach walczących z bolszewikami.

Książka opowiada między innymi o tak zwanej Błękitnej Dywizji. Dla Hiszpanów priorytetem była walka z bolszewikami, a nie walka dla Hitlera. Według pana Arkadiusza warto zapoznać się z tą tematyką. Kolejna pozycja to “Białe Legiony”, również Wojciecha Muszyńskiego. Opowiada ona o formacjach dziś już trochę zapomnianych, od Legionu Puławskiego do I Korpus Polskiego. Druga część tego działa opowiada o walce z bolszewikami. Po wymienieniu kilku książek A. Cimoch opowiedział o sytuacji w USA, gdzie przebywa. Mówił między innymi o sytuacji Kościoła katolickiego. “Archidiecezja chicagowska podjęła decyzję o zamknięciu kościołów i zakazie sprawowania Mszy Świętych”.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Winnicki: “Jakubiak jedzie na sterydach z Nowogrodzkiej” [WIDEO]

“Nasza organizacja, Koło Chicago Związku Żołnierzy NSZ, mieliśmy ten przywilej, że jeszcze w ubiegłą niedzielę zaprzyjaźniony z nami kapłan odprawił Mszę św. w węższym gronie”. Zamknięte miały być też kliniki aborcyjne, czyli kliniki śmierci. Cały czas działa taka klinika w stanie Ohio. Jest to oczywiście placówka słynnego Planned Parenthood, najbardziej znanej tego typu morderczej organizacji. “Klinika jest otwarta, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie” – mówił Cimoch. “Nie ma jakiejś ingerencji władz, administracji państwowej. Zamyka się kościoły, instytucje kulturalne, natomiast mordować dzieci na ogromną skalę nadal można”. Zachęcamy do wysłuchania całego materiału!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY