Perspektywa bankructwa systemu finansowania zdrowia [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube/Media Narodowe

Gościem “Komentarza Mediów Narodowych” był dr Marcin Masny. Mówił on o finansach w tak zwanej służbie zdrowia. Zachęcamy do wysłuchania.

Temat koronawirusa nie schodzi z ekranów telewizorów, monitorów komputerów czy wyświetlaczy komórek. Mówią o nim wszyscy. Specjaliści, lekarze i politycy, ci co boją się o siebie i swoich bliskich, jak i ci, którzy w koronawirusie widzą teorie spiskowe i zaplanowaną próbę ograniczania naszej wolności. Gościem “Komentarza Mediów Narodowych” był dr Marcin Masny, który odniósł się ze swojej perspektywy do problemów z finansowaniem tak zwanej służby zdrowia. Czeka nas kryzys i to bardzo ważny temat. Zachęcamy do wysłuchania tej rozmowy.

Jak funkcjonuje Narodowy Fundusz Zdrowia? “Każda taka instytucja jest skorumpowana i marnotrwana. Tak po prostu musi być. Na całym świecie, to nie jest kwestia [olska” – twierdzi Marcin Masny. “Oligarchia finansowa, banksterzy spowodowali sytuację na krawędzi kryzysu, ogromnego kryzysu, największego kryzysu jakiego można było oczekiwać od bardzo dawna. Naprodukowali długu, którego się nie da spłacić i kiedy ten dług i kryzys już wisiał nad nami bardzo blisko, nagle pojawił się koronawirus, który spowodował gwałtowne ratowanie banków poprzez drukowanie pieniędzy” – zauważył. Trwa gigantyczny dodruk dolarów, euro czy złotówek. Uważa też, że narody są zastraszane.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe ograniczenia. Jak sytuacja wygląda w Niemczech? [WIDEO]

“Chodzi o to, żeby nas skazać na kontakty tylko przez kontrolowane telefony czy komputery, żebyśmy nie mogli spiskować”. Dosyć zaskakująco stwierdził także, że w Sejmie nie ma obecnie żadnej siły, która sprzeciwiałaby się poczynaniom rządu. Marcin Masny mówił też długo o swoich poglądach na temat kosztów, finansowania i funkcjonowania tak zwanej służby zdrowia. Krytykował on funkcjonowanie Narodowego Funduszu Zdrowia. “Skoro teraz gospodarka pada i w ogóle będzie mniej pieniędzy, to ten system jest w zasadzie skazany na bankructwo”. Zachęcamy serdecznie do wysłuchania tej około czterdziestominutowej rozmowy.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY